Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11 - III. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC VITALITY Březnice
Tisknout
4
1
32:13
64:28
462:301
9
2
Sokol Kamýk n.Vlt.
Tisknout
4
0
26:10
53:23
382:241
8
3
TK Roja Příbram z.s. B
Tisknout
3
1
27:9
58:18
385:197
7
4
Spartak Rožmitál B
Tisknout
2
3
17:28
37:59
325:447
7
5
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
2
3
16:29
34:62
354:446
7
6
Baník Příbram B
Tisknout
2
2
23:13
47:27
321:235
6
7
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
3
13:23
28:48
256:328
5
8
Spartak Rožmitál A
Tisknout
0
5
8:37
19:75
217:507
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
Spartak Rožmitál A Spartak Rožmitál B
2:7
5:15
69:102
Zápis o utkání - oficiální
2
Baník Příbram B TC VITALITY Březnice
4:5
8:10
72:85
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Kamýk n.Vlt. Tenis Dobříš B
8:1
16:4
113:62
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Roja Příbram z.s. B Tenisový klub Mníšek
8:1
17:2
108:44
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
Tenisový klub Mníšek Spartak Rožmitál A
5:4
10:10
93:79
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis Dobříš B TK Roja Příbram z.s. B
1:8
2:17
28:105
Zápis o utkání - oficiální
7
TC VITALITY Březnice Sokol Kamýk n.Vlt.
4:5
8:10
72:84
Zápis o utkání - oficiální
8
Spartak Rožmitál B Baník Příbram B
3:6
6:13
55:85
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
Spartak Rožmitál A Baník Příbram B
0:9
0:18
16:108
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Kamýk n.Vlt. Spartak Rožmitál B
8:1
16:3
106:51
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Roja Příbram z.s. B TC VITALITY Březnice
3:6
7:12
64:88
Zápis o utkání - oficiální
12
Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš B
5:4
11:8
75:70
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
Tenis Dobříš B Spartak Rožmitál A
7:2
14:4
96:35
Zápis o utkání - oficiální
14
TC VITALITY Březnice Tenisový klub Mníšek
8:1
16:3
109:63
Zápis o utkání - oficiální
15
Spartak Rožmitál B TK Roja Příbram z.s. B
1:8
2:17
37:108
Zápis o utkání - oficiální
16
Baník Příbram B Sokol Kamýk n.Vlt.
4:5
8:11
56:79
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
Spartak Rožmitál A Sokol Kamýk n.Vlt.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
TK Roja Příbram z.s. B Baník Příbram B
0:0
 
 
 
19
Tenisový klub Mníšek Spartak Rožmitál B
4:5
8:11
79:80
Zápis o utkání - oficiální
20
Tenis Dobříš B TC VITALITY Březnice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TC VITALITY Březnice Spartak Rožmitál A
9:0
18:0
108:18
Zápis o utkání - oficiální
22
Spartak Rožmitál B Tenis Dobříš B
0:0
 
 
 
23
Baník Příbram B Tenisový klub Mníšek
0:0
 
 
 
24
Sokol Kamýk n.Vlt. TK Roja Příbram z.s. B
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
Spartak Rožmitál A TK Roja Příbram z.s. B
0:0
 
 
 
26
Tenisový klub Mníšek Sokol Kamýk n.Vlt.
0:0
 
 
 
27
Tenis Dobříš B Baník Příbram B
0:0
 
 
 
28
TC VITALITY Březnice Spartak Rožmitál B
0:0