Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11 - III. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Roja Příbram z.s. B
Tisknout
6
1
51:12
108:25
703:340
13
2
TC VITALITY Březnice
Tisknout
5
2
41:22
83:48
626:465
12
3
Baník Příbram B
Tisknout
4
3
37:26
75:54
566:466
11
4
Sokol Kamýk n.Vlt.
Tisknout
4
3
35:28
74:60
581:497
11
5
Spartak Rožmitál B
Tisknout
4
3
28:35
61:75
504:622
11
6
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
3
4
23:40
49:85
486:628
10
7
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
6
23:40
50:83
477:575
8
8
Spartak Rožmitál A
Tisknout
1
6
14:49
32:102
340:690
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
Tenis Dobříš B Spartak Rožmitál A
7:2
14:4
96:35
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tikovský Jakub (H)
1
Tvrský Ondřej
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Slavík David
1
Kutlák Tomáš
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Kolář Matěj
1
Hochmut Hynek
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Janota Šimon
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Sedláčková Adéla
1
Chlumecká Lucie
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Dragounová Rozálie
1
Zvelebilová Aneta
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Prusík Michal
Janota Šimon
1
1
Tvrský Ondřej
Kutlák Tomáš
4
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
8.
Tikovský Jakub (H)
Slavík David
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Sedláčková Adéla
Dragounová Rozálie
1
1
Chlumecká Lucie
Zvelebilová Aneta
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
96
35
14
4
7
2

Soupiska Tenis Dobříš B

jméno
nar.
BH
1
Tikovský Jakub (H)
14.01.2008
1029
1
2
Prusík Michal
02.09.2006
1029
1
3
Slavík David
29.01.2004
1029
1
4
Kolář Matěj
07.11.2006
1029
1
5
Janota Šimon
14.08.2004
1029
1
6
Durdík Adam
28.02.2006
1029
1
7
Gvozdek Adam
28.09.2007
1029
1
21
Prusíková Lucie
17.07.2004
658
3
22
Sedláčková Adéla
02.01.2004
927
1
23
Beranová Eliška
08.10.1996
927
1
24
Audy Sofie (H)
20.11.2009
927
1
25
Nováková Františka (H)
16.02.2009
927
1
26
Vítová Berenika
02.08.2009
927
1
27
Dragounová Rozálie
23.11.2009
927
1

Soupiska Spartak Rožmitál A

jméno
nar.
BH
1
Tvrský Ondřej
17.10.1966
623
4
2
Berka Jan
13.03.1975
1029
1
3
Kutlák Tomáš
17.02.2004
1029
1
4
Sýkora Matyáš
19.11.2004
1029
1
5
Čechura Tomáš
15.12.2006
1029
1
6
Hochmut Hynek
13.05.1959
1029
1
7
Prášek Radek
27.12.2005
1029
1
8
Havel Martin
03.09.2004
1029
1
9
Havel Marek
21.09.2007
1029
1
10
Prášek Tomáš
03.02.2008
1029
1
21
Kalivodová Martina
20.03.1990
927
1
22
Chlumecká Lucie
15.11.2007
927
1
23
Kali Humlová
03.04.2007
927
1
24
Štěrbová Zuzana
10.09.1985
927
1
25
Zvelebilová Aneta
03.11.2000
927
1