Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11 - III. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Roja Příbram z.s. B
Tisknout
6
1
51:12
108:25
703:340
13
2
TC VITALITY Březnice
Tisknout
5
2
41:22
83:48
626:465
12
3
Baník Příbram B
Tisknout
4
3
37:26
75:54
566:466
11
4
Sokol Kamýk n.Vlt.
Tisknout
4
3
35:28
74:60
581:497
11
5
Spartak Rožmitál B
Tisknout
4
3
28:35
61:75
504:622
11
6
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
3
4
23:40
49:85
486:628
10
7
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
6
23:40
50:83
477:575
8
8
Spartak Rožmitál A
Tisknout
1
6
14:49
32:102
340:690
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
TK Roja Příbram z.s. B TC VITALITY Březnice
3:6
7:12
64:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pobořil Martin
1
Ureš Vojtěch
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
2.
Vyhlas Radek
1
Tumpach Petr
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Poboril Calantha
1
Hanzlíčková Nela
3
6:3
1:6
4:6
11
15
1
2
0
1
4.
Pilecký Jan
1
Tumpach Ondřej
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Cikán Jaroslav
1
Hybrant David
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
6.
Švejdová Pavlína
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Pobořil Martin
Cikán Jaroslav
1
1
Tumpach Ondřej
Hybrant David
1
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
8.
Vyhlas Radek
Pilecký Jan
1
1
Tumpach Petr
Ureš Vojtěch
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Hanzlíčková Nela
Švejdová Pavlína
3
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
64
88
7
12
3
6

Soupiska TK Roja Příbram z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Pavlišta Jonáš
18.04.2001
1029
1
2
Pobořil Martin
27.01.1987
1029
1
3
Vršecký Jakub
08.04.1995
1029
1
4
Vyhlas Radek
19.03.1993
1029
1
5
Pilecký Jan
15.02.1992
1029
1
6
Mauric Jan
12.02.1977
1029
1
7
Cikán Jaroslav
29.11.1983
1029
1
21
Fialová Barbora
02.07.2010
706
3
22
Poboril Calantha
11.02.1989
927
1
23
Fialová Lucie
22.06.1980
927
1
24
Vorlová Anežka
21.07.2008
927
1
25
Kunická Jaroslava
09.07.2008
927
1
26
Nuslová Amélie
22.08.2011
927
1

Soupiska TC VITALITY Březnice

jméno
nar.
BH
1
Ureš Vojtěch
16.11.1995
1029
1
2
Tumpach Petr
01.05.1990
1029
1
3
Tumpach Ondřej
06.06.1995
1029
1
4
Veselý Adam
16.07.2003
1029
1
5
Ureš Filip
05.03.2001
1029
1
6
Gjašik Tomáš
18.07.2002
1029
1
7
Martin Kozák
18.05.1975
1029
1
8
Hybrant David
02.10.2002
1029
1
21
Hanzlíčková Nela
11.10.2006
641
3
22
Švejdová Pavlína
28.11.2002
773
3
23
Veselá Aneta
22.07.2000
927
1
24
Beranová Emma (H)
06.06.2010
927
1
25
Sekmilerová Tereza
14.01.2009
927
1
26
Smíšková Ella
18.02.2010
927
1