Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11 - III. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Roja Příbram z.s. B
Tisknout
6
1
51:12
108:25
703:340
13
2
TC VITALITY Březnice
Tisknout
5
2
41:22
83:48
626:465
12
3
Baník Příbram B
Tisknout
4
3
37:26
75:54
566:466
11
4
Sokol Kamýk n.Vlt.
Tisknout
4
3
35:28
74:60
581:497
11
5
Spartak Rožmitál B
Tisknout
4
3
28:35
61:75
504:622
11
6
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
3
4
23:40
49:85
486:628
10
7
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
6
23:40
50:83
477:575
8
8
Spartak Rožmitál A
Tisknout
1
6
14:49
32:102
340:690
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
8
Spartak Rožmitál B Baník Příbram B
3:6
6:13
55:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tvrský Filip
3
Michal Daniel
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Huml Marek
1
Gruber Filip
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Stehlík Ondřej
1
Pech Lukáš
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Patlejch Richard
1
Kafka Lukáš
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Mašková Barbora
3
Kubová Hanka (H)
3
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Čížková Tereza
1
Blaženínová Linda
3
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Tvrský Filip
Patlejch Richard
3
1
Pergelt Petr
Kafka Lukáš
1
1
4:6
6:2
1:0
11
8
2
1
1
0
8.
Stehlík Ondřej
Huml Marek
1
1
Gruber Filip
Pech Lukáš
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Mašková Barbora
Čížková Tereza
3
1
Kubová Hanka (H)
Blaženínová Linda
3
3
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
55
85
6
13
3
6

Soupiska Spartak Rožmitál B

jméno
nar.
BH
1
Bártl Martin
19.05.1993
839
3
2
Tvrský Filip
22.02.1991
767
3
3
Huml Marek
06.06.1973
1029
1
4
Stehlík Ondřej
21.08.1980
1029
1
5
Mašek Petr
19.07.1974
1029
1
6
Patlejch Richard
20.01.1969
1029
1
7
Bártl Martin
27.09.1965
1029
1
8
Sýkora Pavel
28.07.1974
1029
1
9
Sýkora Ondřej
19.11.2008
1029
1
10
Patlejch Richard
22.07.2008
1029
1
11
Čížek Jaroslav
11.09.1960
1029
1
21
Mašková Barbora
24.12.1975
734
3
22
Čížková Tereza
07.12.1997
927
1
23
Krupičková Dana
29.09.1962
927
1

Soupiska Baník Příbram B

jméno
nar.
BH
1
Tyl Slavomír
18.10.1986
1029
1
2
Michal Daniel
12.12.1983
1029
1
3
Gruber Filip
11.12.1999
1029
1
4
Pech Lukáš
15.02.1988
1029
1
5
Kafka Lukáš
13.05.1982
1029
1
6
Mařan Břetislav
30.10.1976
1029
1
7
Pergelt Petr
07.09.1974
1029
1
8
Hudák Ludvík
03.01.1973
1029
1
21
Kubová Hanka (H)
05.08.2000
773
3
22
Kubová Eliška (H)
09.11.2001
773
3
23
Blaženínová Linda
28.02.1978
875
3
24
Vöröšová Gruberová Radka
12.03.1977
927
1
25
Kembická Marta
05.09.2004
927
1
26
Pilná Hana
09.09.1987
927
1
27
Kubová Kateřina
25.09.2006
927
1