Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11 - III. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Roja Příbram z.s. B
Tisknout
6
1
51:12
108:25
703:340
13
2
TC VITALITY Březnice
Tisknout
5
2
41:22
83:48
626:465
12
3
Baník Příbram B
Tisknout
4
3
37:26
75:54
566:466
11
4
Sokol Kamýk n.Vlt.
Tisknout
4
3
35:28
74:60
581:497
11
5
Spartak Rožmitál B
Tisknout
4
3
28:35
61:75
504:622
11
6
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
3
4
23:40
49:85
486:628
10
7
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
6
23:40
50:83
477:575
8
8
Spartak Rožmitál A
Tisknout
1
6
14:49
32:102
340:690
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
2
Baník Příbram B TC VITALITY Březnice
4:5
8:10
72:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tyl Slavomír
1
Ureš Vojtěch
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
2.
Gruber Filip
1
Tumpach Petr
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Blaženínová Linda
3
Švejdová Pavlína
3
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Vöröšová Gruberová Radka
1
Veselá Aneta
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Pech Lukáš
1
Veselý Adam
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
6.
Kafka Lukáš
1
Hybrant David
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
7.
Tyl Slavomír
Michal Daniel
1
1
Veselý Adam
Hybrant David
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Gruber Filip
Pergelt Petr
1
1
Ureš Vojtěch
Tumpach Petr
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Blaženínová Linda
Kembická Marta
3
1
Švejdová Pavlína
Veselá Aneta
3
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
               
72
85
8
10
4
5

Soupiska Baník Příbram B

jméno
nar.
BH
1
Tyl Slavomír
18.10.1986
1029
1
2
Michal Daniel
12.12.1983
1029
1
3
Gruber Filip
11.12.1999
1029
1
4
Pech Lukáš
15.02.1988
1029
1
5
Kafka Lukáš
13.05.1982
1029
1
6
Mařan Břetislav
30.10.1976
1029
1
7
Pergelt Petr
07.09.1974
1029
1
8
Hudák Ludvík
03.01.1973
1029
1
21
Kubová Hanka (H)
05.08.2000
773
3
22
Kubová Eliška (H)
09.11.2001
773
3
23
Blaženínová Linda
28.02.1978
875
3
24
Vöröšová Gruberová Radka
12.03.1977
927
1
25
Kembická Marta
05.09.2004
927
1
26
Pilná Hana
09.09.1987
927
1
27
Kubová Kateřina
25.09.2006
927
1

Soupiska TC VITALITY Březnice

jméno
nar.
BH
1
Ureš Vojtěch
16.11.1995
1029
1
2
Tumpach Petr
01.05.1990
1029
1
3
Tumpach Ondřej
06.06.1995
1029
1
4
Veselý Adam
16.07.2003
1029
1
5
Ureš Filip
05.03.2001
1029
1
6
Gjašik Tomáš
18.07.2002
1029
1
7
Martin Kozák
18.05.1975
1029
1
8
Hybrant David
02.10.2002
1029
1
21
Hanzlíčková Nela
11.10.2006
641
3
22
Švejdová Pavlína
28.11.2002
773
3
23
Veselá Aneta
22.07.2000
927
1
24
Beranová Emma (H)
06.06.2010
927
1
25
Sekmilerová Tereza
14.01.2009
927
1
26
Smíšková Ella
18.02.2010
927
1