Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
0
39:15
82:34
624:370
12
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
5
1
35:18
76:42
581:392
11
3
TK Radošovice B
Tisknout
3
3
32:22
68:55
551:510
9
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
31:23
65:52
520:480
9
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
3
25:27
57:58
460:444
9
6
LTC Houštka C
Tisknout
2
4
22:32
48:69
386:519
8
7
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
4
20:34
45:71
379:505
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
6
10:43
27:87
311:592
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
TK Benátky nad Jizerou Slavoj Český Brod
2:7
6:15
89:121
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Houštka C TK Roja Příbram z.s.
4:5
8:13
64:92
Zápis o utkání - oficiální
3
F.H.TK Dobřichovice Lokomotiva Beroun
6:3
12:7
91:58
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Slovan Kladno B TK Radošovice B
4:5
10:11
101:111
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TK Radošovice B TK Benátky nad Jizerou
4:5
8:12
70:92
Zápis o utkání - oficiální
6
Lokomotiva Beroun LTC Slovan Kladno B
3:6
8:13
83:92
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Roja Příbram z.s. F.H.TK Dobřichovice
4:5
8:12
70:78
Zápis o utkání - oficiální
8
Slavoj Český Brod LTC Houštka C
6:3
12:6
88:57
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
TK Benátky nad Jizerou LTC Houštka C
7:2
15:4
103:44
Zápis o utkání - oficiální
10
F.H.TK Dobřichovice Slavoj Český Brod
3:6
6:12
44:90
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Slovan Kladno B TK Roja Příbram z.s.
6:3
12:6
88:61
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Radošovice B Lokomotiva Beroun
8:1
16:4
110:47
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
Lokomotiva Beroun TK Benátky nad Jizerou
1:8
3:16
40:101
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Roja Příbram z.s. TK Radošovice B
5:4
12:9
94:72
Zápis o utkání - oficiální
15
Slavoj Český Brod LTC Slovan Kladno B
6:3
14:6
107:62
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Houštka C F.H.TK Dobřichovice
6:3
13:7
79:60
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
TK Benátky nad Jizerou F.H.TK Dobřichovice
7:2
15:6
109:62
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Slovan Kladno B LTC Houštka C
4:5
8:11
78:74
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Radošovice B Slavoj Český Brod
4:5
10:11
90:108
Zápis o utkání - oficiální
20
Lokomotiva Beroun TK Roja Příbram z.s.
2:6
5:12
55:88
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TK Roja Příbram z.s. TK Benátky nad Jizerou
2:6
6:12
55:87
Zápis o utkání - oficiální
22
Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun
9:0
18:0
110:28
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Houštka C TK Radošovice B
2:7
6:14
68:98
Zápis o utkání - oficiální
24
F.H.TK Dobřichovice LTC Slovan Kladno B
1:8
2:16
44:99
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
TK Benátky nad Jizerou LTC Slovan Kladno B
0:0
 
 
 
26
TK Radošovice B F.H.TK Dobřichovice
0:0
 
 
 
27
Lokomotiva Beroun LTC Houštka C
0:0
 
 
 
28
TK Roja Příbram z.s. Slavoj Český Brod
0:0