Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
7
0
45:15
94:36
705:416
14
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
6
1
44:18
94:42
691:440
13
3
TK Radošovice B
Tisknout
4
3
41:22
86:55
660:534
11
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
31:32
65:70
568:590
10
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
4
25:33
59:70
506:525
10
6
LTC Houštka C
Tisknout
2
5
26:37
57:80
459:611
9
7
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
5
20:43
45:89
403:614
9
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
6
15:47
38:96
403:665
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
2
LTC Houštka C TK Roja Příbram z.s.
4:5
8:13
64:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rosický Jan
12
Janoš Martin
15
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Losman Matěj
12
Chmelík Roman
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Petržílková Adéla
6
Malíková Klára
9
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Koubová Karolína (H)
1
Landauerová Radka
6
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Berger Jakub
3
Rychlý Petr (H)
4
6:4
5:7
6:1
17
12
2
1
1
0
6.
Devoty Theodor
1
Vršecký Jakub
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Petržílková Adéla
Koubová Karolína (H)
6
1
Malíková Klára
Landauerová Radka
9
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Rosický Jan
Losman Matěj
12
12
Janoš Martin
Pavlišta Jonáš
15
1
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
9.
Devoty Theodor
Šimek Luboš
1
6
Vršecký Jakub
Rychlý Petr (H)
1
4
4:6
6:3
1:0
11
9
2
1
1
0
               
64
92
8
13
4
5

Soupiska LTC Houštka C

jméno
nar.
BH
1
Kozlovský Matyáš (H)
30.09.2007
276
9
2
Rosický Jan
06.01.2006
195
12
3
Sklenička Štěpán (H)
25.07.2007
822
3
4
Bien Daniel (H)
05.05.2006
206
9
5
Losman Matěj
14.06.2005
149
12
6
Berger Jakub
24.09.1991
965
3
7
Kučírek Daniel
01.08.2007
450
4
8
Šimek Luboš
16.09.1982
415
6
9
Černovický Jakub (H)
20.12.2008
818
3
10
Kunst Filip
15.06.2008
839
3
11
Devoty Theodor
22.04.1981
1029
1
12
Jetel Roman
03.07.1970
1029
1
21
Malá Natálie (H)
13.02.2006
68
20
22
Kopřivová Nikola (H)
10.04.2006
103
15
23
Michálková Barbora (H)
03.04.2006
137
12
24
Koubová Kateřina
09.09.2008
160
12
25
Petržílková Adéla
19.07.2007
401
6
26
Uhrová Nela
02.04.2009
927
1
27
Koubová Karolína (H)
01.01.2006
927
1
28
Müllerová Kristýna
15.08.2009
927
1

Soupiska TK Roja Příbram z.s.

jméno
nar.
BH
1
Janoš Martin
20.11.2000
95
15
2
Chmelík Roman
28.09.1989
662
4
3
Rychlý Petr (H)
10.03.2005
474
4
4
Šimek Kristián (H)
20.08.2010
1029
1
5
Pavlišta Jonáš
18.04.2001
1029
1
6
Pobořil Martin
27.01.1987
1029
1
7
Vršecký Jakub
08.04.1995
1029
1
8
Vyhlas Radek
19.03.1993
1029
1
9
Pilecký Jan
15.02.1992
1029
1
10
Mauric Jan
12.02.1977
1029
1
11
Cikán Jaroslav
29.11.1983
1029
1
21
Malíková Klára
25.11.1999
256
9
22
Landauerová Radka
18.06.1992
391
6
23
Fialová Barbora
02.07.2010
706
3
24
Poboril Calantha
11.02.1989
927
1
25
Fialová Lucie
22.06.1980
927
1