Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
5
0
34:11
71:24
516:280
10
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
4
1
29:16
64:36
494:337
9
3
TK Radošovice B
Tisknout
3
2
28:17
58:44
461:402
8
4
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
2
23:21
51:46
405:357
8
5
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
3
19:26
43:55
335:406
7
6
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
2
2
19:17
41:39
343:362
6
7
LTC Houštka C
Tisknout
1
4
17:28
37:61
312:441
6
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
6
10:43
27:87
311:592
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
3
F.H.TK Dobřichovice Lokomotiva Beroun
6:3
12:7
91:58
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
6
Lokomotiva Beroun LTC Slovan Kladno B
3:6
8:13
83:92
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
TK Radošovice B Lokomotiva Beroun
8:1
16:4
110:47
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
Lokomotiva Beroun TK Benátky nad Jizerou
1:8
3:16
40:101
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
20
Lokomotiva Beroun TK Roja Příbram z.s.
2:6
5:12
55:88
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
22
Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun
9:0
18:0
110:28
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
27
Lokomotiva Beroun LTC Houštka C
0:0
 
 
 

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Jirásek Milan (H)
31.07.2008
618
4
2
Merhaut Jan
09.07.1997
383
6
3
Potůček Adam
28.04.2000
713
3
4
Loužecký Jan
03.05.2007
662
4
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1004
3
6
Kincl Martin
10.07.1972
490
4
7
Pokorný Dominik
03.09.1998
1029
1
8
Grečmal Andrej (EU)
05.08.2000
1029
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1029
1
10
Orság Miroslav
07.08.1974
1029
1
11
CHot Vladimír
31.12.2007
1029
1
12
Kosina Radek
11.09.1973
1029
1
21
Fortelková Karolína (H)
22.04.2008
706
3
22
Halamová Lada
27.09.2010
927
1
23
Pivcová Veronika
20.04.2008
927
1
24
Krajnikovská Anna
13.07.2006
927
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
927
1
26
Veverková Tereza
15.06.1984
927
1
27
Kupková Lucie
10.04.1999
927
1
28
Špalková Aneta
31.03.2002
927
1
Kapitán družstva Lokomotiva Beroun
Příjmení a jméno: Merhaut Jan
Telefon: 720211888
E-mail: jan.merhaut@email.cz
Zástupce kapitána družstva Lokomotiva Beroun
Příjmení a jméno: Potůček Adam
Telefon: 777624144
E-mail: t.potucek@centrum.cz