Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
7
0
45:15
94:36
705:416
14
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
6
1
44:18
94:42
691:440
13
3
TK Radošovice B
Tisknout
4
3
41:22
86:55
660:534
11
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
31:32
65:70
568:590
10
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
4
25:33
59:70
506:525
10
6
LTC Houštka C
Tisknout
2
5
26:37
57:80
459:611
9
7
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
5
20:43
45:89
403:614
9
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
6
15:47
38:96
403:665
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024 NT 16.06.
18
LTC Slovan Kladno B LTC Houštka C
4:5
8:11
78:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sembdner Adam
4
Kozlovský Matyáš (H)
9
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Pleticha Petr
1
Losman Matěj
12
6:4
5:7
6:3
17
14
2
1
1
0
3.
Sklenička Jan (H)
1
Šimek Luboš
6
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Fiala Jan
1
Devoty Theodor
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Jonášová Kristýna
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
6.
Mlynářová Tereza
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Sembdner Adam
Fiala Jan
4
1
Kozlovský Matyáš (H)
Losman Matěj
9
12
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Pleticha Petr
Sklenička Jan (H)
1
1
Šimek Luboš
Devoty Theodor
6
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Jonášová Kristýna
Mlynářová Tereza
9
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
78
74
8
11
4
5

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Mrázek David
14.09.1992
576
4
2
Vrtílka Jakub
10.08.2008
326
6
3
Tauber Václav
03.06.2002
153
12
4
Vlček Daniel
31.05.2006
744
3
5
Sembdner Adam
02.09.2004
466
4
6
Pleticha Petr
27.11.1991
1029
1
7
Sklenička Jan (H)
26.07.2002
1029
1
8
Fiala Jan
09.03.1997
1029
1
21
Hostáková Julie (H)
21.04.2007
118
12
22
Lakomá Klára
17.04.2006
474
4
23
Jonášová Kristýna
02.08.1994
186
9
24
Dolejší Eliška (H)
22.03.2006
322
6
25
Mlynářová Tereza
05.04.1988
927
1

Soupiska LTC Houštka C

jméno
nar.
BH
1
Kozlovský Matyáš (H)
30.09.2007
276
9
2
Rosický Jan
06.01.2006
195
12
3
Sklenička Štěpán (H)
25.07.2007
822
3
4
Bien Daniel (H)
05.05.2006
206
9
5
Losman Matěj
14.06.2005
149
12
6
Berger Jakub
24.09.1991
965
3
7
Kučírek Daniel
01.08.2007
450
4
8
Šimek Luboš
16.09.1982
415
6
9
Černovický Jakub (H)
20.12.2008
818
3
10
Kunst Filip
15.06.2008
839
3
11
Devoty Theodor
22.04.1981
1029
1
12
Jetel Roman
03.07.1970
1029
1
21
Malá Natálie (H)
13.02.2006
68
20
22
Kopřivová Nikola (H)
10.04.2006
103
15
23
Michálková Barbora (H)
03.04.2006
137
12
24
Koubová Kateřina
09.09.2008
160
12
25
Petržílková Adéla
19.07.2007
401
6
26
Uhrová Nela
02.04.2009
927
1
27
Koubová Karolína (H)
01.01.2006
927
1
28
Müllerová Kristýna
15.08.2009
927
1