Český tenisový svaz

Vlček Daniel

Datum narození:
31.05.2006
Platnost reg. do:
03.12.2022
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Lány
316 (12)
690 (4)
 
 
2018
TK Lány
291 (12)
577 (4)
 
 
2019
Open Tennis Club
263 (1)
250 (12)
1029 (3)
 
2020
Open Tennis Club
 
75 (25)
781 (4)
 
2021
Open Tennis Club
 
17 (1)
321 (6)
 
2022-Z
Open Tennis Club
 
 
67 (20)
 
2022-L
Open Tennis Club
 
 
55 (20)
651 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
00 - Středočeská divize
25.06.2022 NT 02.07., Tenis Dobříš - Open Tennis Club
3
2.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice - Open Tennis Club
6
3.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., Open Tennis Club - TK Roja Příbram z.s.
1
4.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
12
5.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Český Brod B - Open Tennis Club
12
6.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Sokol Říčany
4
7.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (2hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
58

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
00 - Středočeská divize
25.06.2022 NT 02.07., Tenis Dobříš - Open Tennis Club
0
2.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice - Open Tennis Club
5
3.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., Open Tennis Club - TK Roja Příbram z.s.
1
4.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov - Open Tennis Club
5
5.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Český Brod B - Open Tennis Club
0
6.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Open Tennis Club - Sokol Říčany
2
7.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav
12
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
58
10.12.2021, A2

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

16>8 Mrva, Kumstát - Bien, Vlček 7:6 (4), 6:3
získané body: 0 b.
18.12.2021, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 600), K: 8/8

8>4 Ledvina, Rudolf - Vlček, Fáček 7:6 (4), 3:6, 1:0 (12)
získané body: 0 b.
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

16>8 Kusý, Vlček - Šmejkal, Dvořák 6:1, 6:4
8>4 Kusý, Vlček - Stibůrek, Kovačka 6:2, 6:3
4>2 Petrofský, Paroulek - Kusý, Vlček 3:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 22 b.
12.02.2022, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

8>4 Vlček, Rosický - Fröhlich, Fröhlich 6:4, 5:7, 1:0 (5)
4>2 Vlček, Rosický - Šiler, Doležel 3:6, 6:3, 1:0 (2)
2>1 Čížek, Holub - Vlček, Rosický 6:3, 7:5
získané body: 30 b.
19.03.2022, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Fáček, Vlček - Kozumplík, Laibl 6:4, 6:0
8>4 Fáček, Vlček - Brill, Janoušek 7:5, 1:6, 1:0 (9)
4>2 Kučera, Kusý - Fáček, Vlček 6:7 (4), 6:3, 1:0 (6)
získané body: 93 b.
22.07.2022, A3

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

16>8 Vlček, Fáček - Bako, Lankočí 6:4, 6:1
8>4 Vlček, Fáček - Bien, Juřena 6:4, 2:6, 1:0
4>2 Vlček, Fáček - Knesl, Beránek 6:2, 6:4
2>1 Vlček, Fáček - Švojgr, Horák 6:3, 1:6, 1:0
získané body: 105 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Open Tennis Club - Lokomotiva Zdice
3
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
9
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Beroun, z.s. - Open Tennis Club
3
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
1
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Open Tennis Club - F.H.TK Dobřichovice B
4
6.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK SK Kladno, z.s. - Open Tennis Club
4
7.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
4
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Open Tennis Club - Lokomotiva Zdice
5
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
6
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Beroun, z.s. - Open Tennis Club
0
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
1
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Open Tennis Club - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK SK Kladno, z.s. - Open Tennis Club
4
7.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
3
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39