Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
7
0
45:15
94:36
705:416
14
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
6
1
44:18
94:42
691:440
13
3
TK Radošovice B
Tisknout
4
3
41:22
86:55
660:534
11
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
31:32
65:70
568:590
10
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
4
25:33
59:70
506:525
10
6
LTC Houštka C
Tisknout
2
5
26:37
57:80
459:611
9
7
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
5
20:43
45:89
403:614
9
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
6
15:47
38:96
403:665
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
8
Slavoj Český Brod LTC Houštka C
6:3
12:6
88:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubelka David
12
Kozlovský Matyáš (H)
9
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
2.
Bezemek Petr
4
Rosický Jan
12
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
3.
Šalková Natálie (H)
25
Petržílková Adéla
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Jarošová Adéla
9
Uhrová Nela
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
5.
Příhoda Jan
4
Sklenička Štěpán (H)
3
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
6.
Komínek Kryštof (H)
6
Berger Jakub
3
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
7.
Šalková Natálie (H)
Jarošová Adéla
25
9
Petržílková Adéla
Uhrová Nela
6
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Kubelka David
Příhoda Jan
12
4
Kozlovský Matyáš (H)
Rosický Jan
9
12
2:2
 
 
2
12
0
2
0
1
9.
Bezemek Petr
Komínek Kryštof (H)
4
6
Sklenička Štěpán (H)
Berger Jakub
3
3
2:1
 
 
12
1
2
0
1
0
               
88
57
12
6
6
3

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
496
4
2
Kubelka David
28.07.2003
179
12
3
Bezemek Petr
18.03.1997
608
4
4
Příhoda Jan
13.05.2002
460
4
5
Ledvina Jan
06.04.2006
279
9
6
Koula Petr
02.06.1978
898
3
7
Komínek Kryštof (H)
08.05.2008
443
6
8
Šebesta Filip
05.05.1994
1029
1
9
Dolejší Petr
10.11.1993
1029
1
10
Bouček František
17.07.2005
1029
1
11
Příhoda Jan
28.01.1974
1029
1
12
Dvořák Michal
16.04.1973
1029
1
21
Šalková Natálie (H)
21.06.2006
36
25
22
Barnes Katherine (Z)
29.08.2001
41
25
23
Barnatová Veronika
09.09.2006
98
15
24
Jarošová Adéla
16.11.1994
223
9
25
Šárová Lucie (H)
23.04.2006
285
6
26
Chmelíková Charlotte
17.06.2007
226
9
27
Bláhová Natalie
02.05.2006
412
4
28
Boučková Karolína (H)
07.05.2008
570
4

Soupiska LTC Houštka C

jméno
nar.
BH
1
Kozlovský Matyáš (H)
30.09.2007
276
9
2
Rosický Jan
06.01.2006
195
12
3
Sklenička Štěpán (H)
25.07.2007
822
3
4
Bien Daniel (H)
05.05.2006
206
9
5
Losman Matěj
14.06.2005
149
12
6
Berger Jakub
24.09.1991
965
3
7
Kučírek Daniel
01.08.2007
450
4
8
Šimek Luboš
16.09.1982
415
6
9
Černovický Jakub (H)
20.12.2008
818
3
10
Kunst Filip
15.06.2008
839
3
11
Devoty Theodor
22.04.1981
1029
1
12
Jetel Roman
03.07.1970
1029
1
21
Malá Natálie (H)
13.02.2006
68
20
22
Kopřivová Nikola (H)
10.04.2006
103
15
23
Michálková Barbora (H)
03.04.2006
137
12
24
Koubová Kateřina
09.09.2008
160
12
25
Petržílková Adéla
19.07.2007
401
6
26
Uhrová Nela
02.04.2009
927
1
27
Koubová Karolína (H)
01.01.2006
927
1
28
Müllerová Kristýna
15.08.2009
927
1