Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
5
0
37:8
80:19
511:191
10
2
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
1
30:12
63:27
453:294
9
3
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
4
1
24:21
50:46
399:392
9
4
LTC Pardubice A
Tisknout
3
2
29:16
60:36
416:309
8
5
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
3
2
22:23
46:49
327:366
8
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
1
4
15:30
34:64
301:443
6
7
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
5
10:32
21:66
217:431
5
8
TK Eden HK A
Tisknout
0
5
10:35
26:73
271:469
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
12
Lokomotiva Trutnov A TC Dvůr Králové
5:4
11:8
76:48
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fiala Martin
20
Motal Jan
9
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
2.
Podrábský Miroslav (H)
15
Klacek Tadeáš
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Polášková Alena
3
Řezáčová Štěpánka
9
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Vítová Andrea
1
Lehká Tereza (H)
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Javůrek Petr
6
Motal David (H)
1
6:0
2:6
0:1
8
7
1
2
0
1
6.
Majera Denis
6
Mynář Karel
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Polášková Alena
Vítová Andrea
3
1
Řezáčová Štěpánka
Lehká Tereza (H)
9
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Fiala Martin
Javůrek Petr
20
6
Motal Jan
Mynář Karel
9
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Podrábský Miroslav (H)
Majera Denis
15
6
Klacek Tadeáš
Motal David (H)
3
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
               
76
48
11
8
5
4

Soupiska Lokomotiva Trutnov A

jméno
nar.
BH
1
Fiala Martin
24.01.2006
68
20
2
Podrábský Miroslav (H)
15.08.2007
97
15
3
Javůrek Petr
13.09.2006
341
6
4
Majera Denis
25.03.2009
362
6
5
Prášek Luca Samuel
22.12.2008
489
4
6
Prášek Nello Daniel
22.07.2007
545
4
7
Vlček Adam
29.09.2009
898
3
8
Soumar Matyáš
22.07.2006
1079
3
9
Havelka Jakub
18.10.2009
1135
1
10
Okrouhlický Vojtěch
04.03.2009
1135
1
11
Kotouček Ladislav
21.09.2010
1135
1
12
Korbel Adam
18.07.2008
1135
1
21
Polášková Alena
20.04.2008
585
3
22
Vítová Andrea
27.04.2010
793
1
23
Málková Anna Marie
14.03.2009
793
1
24
Gruntová Klaudie
10.05.2009
793
1
25
Černá Kateřina
18.10.2009
793
1
26
Rapánová Helena
19.12.2011
793
1

Soupiska TC Dvůr Králové

jméno
nar.
BH
1
Vágner Dominik (H)
25.08.2009
62
20
2
Motal Jan
19.05.2009
223
9
3
Klacek Tadeáš
22.08.2009
1079
3
4
Motal David (H)
21.05.2012
1135
1
5
Mynář Karel
11.12.2009
1135
1
6
Havlásek Vojtěch
29.11.2011
1135
1
7
Vojtíšek Daniel
03.05.2007
1135
1
8
Andrle Vojtech
17.11.2012
1135
1
9
Hrma Hynek
18.10.2012
1135
1
21
Řezáčová Štěpánka
31.08.2009
147
9
22
Lehká Tereza (H)
22.07.2006
387
4
23
Jindrová Anna
06.11.2009
726
3
24
Lučanová Anežka
15.07.2011
726
3
25
Říhová Viktorie
18.09.2006
793
1
26
Špůrová Kateřina
14.12.2006
793
1
27
Kašprišin Beata
02.09.2011
793
1
28
Klimešova Monika
27.01.2012
793
1