Název: |
4. Sparta Head Babytenis Tour L19 - SMÍŠENÝ |
Datum: |
04.-04.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Místo konání: |
TK Sparta - Stromovka |
Kódové číslo: |
916668 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
50 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Riklová Alice |
Za Císařským mlýnem 1115/2 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
608 811 366 |
E-mail: |
ariklova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 16.03.2019 09:15:09 |
|
2. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 16.03.2019 13:28:44 |
|
3. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 16.03.2019 22:12:18 |
|
4. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 16.03.2019 23:18:39 |
|
5. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 17.03.2019 09:44:25 |
|
6. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 17.03.2019 22:20:18 |
|
7. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 18.03.2019 08:52:49 |
|
8. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 18.03.2019 20:16:20 |
|
9. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 19.03.2019 11:04:10 |
|
10. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 19.03.2019 18:08:26 |
|
11. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | 20.03.2019 21:04:47 |
|
12. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | 23.03.2019 22:54:19 |
|
13. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 24.03.2019 19:46:04 |
|
14. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 26.03.2019 20:34:28 |
|
15. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 28.03.2019 15:13:56 |
|
16. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | 03.04.2019 08:06:54 |
|
17. |
Velková Vanessa | 01.05.2012 | TK Slavia Plzeň | 08.04.2019 12:03:18 |
|
18. |
Velek Jan | 20.03.2011 | TK Slavia Plzeň | 08.04.2019 12:11:18 |
|
19. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 09.04.2019 17:16:02 |
|
20. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | 28.04.2019 18:20:25 |
|
21. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 02.05.2019 22:22:06 |
|
22. |
Baier Lukáš | 28.05.2010 | SK Matchball Česká Lípa | 04.05.2019 07:31:33 |
|
23. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 11.05.2019 09:36:04 |
|
24. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 11.05.2019 22:17:40 |
|
25. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | 14.05.2019 12:41:00 |
|
26. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 16.05.2019 13:14:17 |
|
27. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 25.05.2019 23:52:51 |
|
28. |
Coxon Ben | 06.10.2011 | - | 06.06.2019 19:56:52 |
|
29. |
Jagr Lukas | 11.01.2010 | TK Písek | 17.06.2019 21:08:42 |
|
30. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 18.06.2019 13:07:09 |
|
31. |
Dlouhý Lukáš | 06.01.2010 | LTC Slovan Kladno | 27.06.2019 12:21:47 |
|
32. |
Vondráčková Michaela | 06.06.2010 | SK Meteor Praha | 07.07.2019 14:17:19 |
|
33. |
Fereková Emma | 05.08.2010 | TC-MJ TENIS Líšeň | 11.07.2019 09:56:31 |
|
34. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 18.07.2019 09:05:42 |
|
35. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 19.07.2019 14:05:56 |
|
36. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 21.07.2019 00:26:52 |
|
37. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | 21.07.2019 22:43:51 |
|
38. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | 23.07.2019 09:47:32 |
|
39. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 23.07.2019 23:17:22 |
|
40. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 28.07.2019 11:34:00 |
|
41. |
Přikrylová Kateřina | 28.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 29.07.2019 21:45:42 |
|
42. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 30.07.2019 21:58:00 |
|
43. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 31.07.2019 14:45:26 |
|
44. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 31.07.2019 23:47:59 |
|
45. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 01.08.2019 11:33:17 |
|
46. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | 01.08.2019 13:10:15 |
|
47. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | 02.08.2019 14:28:37 |
|
48. |
Crhová Charlotte | 01.05.2011 | TO TJ Svitavy | 02.08.2019 20:37:18 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 30.04.2019 12:44:52 |
2. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 29.06.2019 18:15:42 |
3. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 30.06.2019 12:49:04 |
4. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 13.07.2019 15:06:12 |
5. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 21.07.2019 15:49:41 |
6. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 22.07.2019 04:46:04 |
7. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | odhlášeno hráčem | 22.07.2019 17:01:25 |
8. |
Krkoška Matyáš | 12.10.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | odhlášeno hráčem | 29.07.2019 08:40:03 |
9. |
Krkoška Šimon | 16.07.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | odhlášeno hráčem | 29.07.2019 08:41:07 |
10. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 29.07.2019 23:27:42 |
11. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 30.07.2019 10:30:21 |
12. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 30.07.2019 19:55:05 |
13. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 31.07.2019 06:19:49 |
14. |
Havlová Klára | 18.10.2010 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 01.08.2019 10:03:02 |
15. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 01.08.2019 11:22:11 |
16. |
Rak Denis | 08.07.2011 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 01.08.2019 17:30:23 |