Český tenisový svaz
Název:
4. Sparta Head Babytenis Tour L19 - SMÍŠENÝ
Datum:
04.-04.08.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (200)
Místo konání:
TK Sparta - Stromovka
Kódové číslo:
916668
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
50
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Riklová Alice
Za Císařským mlýnem 1115/2
170 00 Praha 7
Tel. (1):
608 811 366
E-mail:
ariklova@seznam.cz
Internet:
www.tkspartapraha.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj hrají chlapci a dívky dohromady.
Do turnaje budou přijati pouze hráči/hráčky přihlášené přes IS ČTS.
Pravidla turnajů najdete v sekci výsledky.
Masters se koná 1.9.2019.
Prosím mějte na paměti, že v případě nevhodného chování hráčů nebo rodičů budou použity sankce podle '' Soutěžního řádu" ČTS - (napomenutí, trestný bod, trestná hra, skreč).
Příjmáme všechny přihlášené hráče.
Prezentace mezi 8.30 - 9.00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
16.03.2019 09:15:09
2.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha  
16.03.2019 13:28:44
3.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TK Sparta Praha  
16.03.2019 22:12:18
4.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha  
16.03.2019 23:18:39
5.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.  
17.03.2019 09:44:25
6.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha  
17.03.2019 22:20:18
7.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha  
18.03.2019 08:52:49
8.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005  
18.03.2019 20:16:20
9.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha  
19.03.2019 11:04:10
10.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko  
19.03.2019 18:08:26
11.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha  
20.03.2019 21:04:47
12.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé  
23.03.2019 22:54:19
13.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha  
24.03.2019 19:46:04
14.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha  
26.03.2019 20:34:28
15.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha  
28.03.2019 15:13:56
16.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko  
01.04.2019 17:45:21
17.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha  
01.04.2019 22:56:36
18.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 LTK Liberec  
03.04.2019 08:06:54
19.
Velková Vanessa 01.05.2012 TK Slavia Plzeň  
08.04.2019 12:03:18
20.
Velek Jan 20.03.2011 TK Slavia Plzeň  
08.04.2019 12:11:18
21.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s.  
09.04.2019 17:16:02
22.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec  
28.04.2019 18:20:25
23.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany  
02.05.2019 22:22:06
24.
Baier Lukáš 28.05.2010 SK Matchball Česká Lípa  
04.05.2019 07:31:33
25.
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha  
08.05.2019 20:24:38
26.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek  
11.05.2019 09:36:04
27.
Hron Lukáš 13.03.2011 LTC Modřany 2005  
11.05.2019 22:17:40
28.
Havlová Klára 18.10.2010 TK Sparta Praha  
13.05.2019 08:33:17
29.
Chlumská Laura 25.03.2010 SK Meteor Praha  
14.05.2019 12:41:00
30.
Švec Daniel 26.01.2010 TJ Slavia Radonice  
16.05.2019 13:14:17
31.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha  
25.05.2019 23:52:51
32.
Coxon Ben 06.10.2011 -  
06.06.2019 19:56:52
33.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec  
10.06.2019 10:56:29
34.
Jagr Lukas 11.01.2010 TK Strakonice  
17.06.2019 21:08:42
35.
Krkoška Šimon 16.07.2012 TJ MSV Studénka, z.s.  
18.06.2019 12:39:15
36.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 TJ MSV Studénka, z.s.  
18.06.2019 12:40:07
37.
Michel Maxim 25.07.2010 Tenis Cibulka  
18.06.2019 13:07:09
38.
Dlouhý Lukáš 06.01.2010 LTC Slovan Kladno  
27.06.2019 12:21:47
39.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s.  
28.06.2019 22:23:30
40.
Vondráčková Michaela 06.06.2010 SK Meteor Praha  
07.07.2019 14:17:19
41.
Fereková Emma 05.08.2010 TC-MJ TENIS Líšeň  
11.07.2019 09:56:31
42.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava  
18.07.2019 09:05:42
43.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 Start Liberec  
19.07.2019 14:05:56
44.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s.  
21.07.2019 00:26:52
45.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy  
21.07.2019 22:43:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s. odhlášeno hráčem
30.04.2019 12:44:52
2.
Andrlová Katka 07.08.2011 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
29.06.2019 18:15:42
3.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Neridé odhlášeno hráčem
30.06.2019 12:49:04
4.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
13.07.2019 15:06:12
5.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
21.07.2019 15:49:41
6.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
22.07.2019 04:46:04