Název: |
4. Sparta Head Babytenis Tour L19 - SMÍŠENÝ |
Datum: |
04.-04.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916668 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
50 |
Prezentace |
v Ne do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Riklová Alice |
: |
Za Císařským mlýnem 1115/2 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
608 811 366 |
E-mail: |
ariklova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj hrají chlapci a dívky dohromady.
Do turnaje budou přijati pouze hráči/hráčky přihlášené přes IS ČTS.
Pravidla turnajů najdete v sekci výsledky.
Masters se koná 1.9.2019.
Prosím mějte na paměti, že v případě nevhodného chování hráčů nebo rodičů budou použity sankce podle '' Soutěžního řádu" ČTS - (napomenutí, trestný bod, trestná hra, skreč).
Příjmáme všechny přihlášené hráče.
Prezentace mezi 8.30 - 9.00 hod. |
|
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
|
16.03.2019 09:15:09 |
2. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
16.03.2019 13:28:44 |
3. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
|
16.03.2019 22:12:18 |
4. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
16.03.2019 23:18:39 |
5. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
17.03.2019 09:44:25 |
6. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
17.03.2019 22:20:18 |
7. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
18.03.2019 08:52:49 |
8. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
|
18.03.2019 20:16:20 |
9. |
Farajpourova Aináz |
17.07.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
|
19.03.2019 11:04:10 |
10. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
19.03.2019 18:08:26 |
11. |
Jančarová Mariana |
01.11.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
20.03.2019 21:04:47 |
12. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
23.03.2019 22:54:19 |
13. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
24.03.2019 19:46:04 |
14. |
Kovačková Jana |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
26.03.2019 20:34:28 |
15. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
28.03.2019 15:13:56 |
16. |
Sedlatý Mikuláš |
18.05.2010 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
|
03.04.2019 08:06:54 |
17. |
Velková Vanessa |
01.05.2012 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
08.04.2019 12:03:18 |
18. |
Velek Jan |
20.03.2011 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
08.04.2019 12:11:18 |
19. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
09.04.2019 17:16:02 |
20. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
28.04.2019 18:20:25 |
21. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
|
02.05.2019 22:22:06 |
22. |
Baier Lukáš |
28.05.2010 |
SK Matchball Česká Lípa |
|
|
|
|
04.05.2019 07:31:33 |
23. |
Dvořáková Denisa |
09.01.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
|
11.05.2019 09:36:04 |
24. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
11.05.2019 22:17:40 |
25. |
Chlumská Laura |
25.03.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
14.05.2019 12:41:00 |
26. |
Švec Daniel |
26.01.2010 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
|
|
|
|
16.05.2019 13:14:17 |
27. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
25.05.2019 23:52:51 |
28. |
Coxon Ben |
06.10.2011 |
- |
|
|
|
|
06.06.2019 19:56:52 |
29. |
Jagr Lukas |
11.01.2010 |
TK Písek |
|
|
|
|
17.06.2019 21:08:42 |
30. |
Michel Maxim |
25.07.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
18.06.2019 13:07:09 |
31. |
Dlouhý Lukáš |
06.01.2010 |
LTC Slovan Kladno |
|
|
|
|
27.06.2019 12:21:47 |
32. |
Vondráčková Michaela |
06.06.2010 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
07.07.2019 14:17:19 |
33. |
Fereková Emma |
05.08.2010 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
|
|
|
|
11.07.2019 09:56:31 |
34. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
|
|
|
|
18.07.2019 09:05:42 |
35. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
19.07.2019 14:05:56 |
36. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
21.07.2019 00:26:52 |
37. |
Bílek Dominik |
22.11.2010 |
TO Sokol Nehvizdy |
|
|
|
|
21.07.2019 22:43:51 |
38. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
23.07.2019 09:47:32 |
39. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
23.07.2019 23:17:22 |
40. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
28.07.2019 11:34:00 |
41. |
Přikrylová Kateřina |
28.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
29.07.2019 21:45:42 |
42. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
30.07.2019 21:58:00 |
43. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
31.07.2019 14:45:26 |
44. |
Nováková Viktória |
09.01.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
|
31.07.2019 23:47:59 |
45. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
|
|
|
|
01.08.2019 11:33:17 |
46. |
Koubek Tomáš |
31.07.2010 |
TK Litvínov z.s. |
|
|
|
|
01.08.2019 13:10:15 |
47. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
02.08.2019 14:28:37 |
48. |
Crhová Charlotte |
01.05.2011 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
|
02.08.2019 20:37:18 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.04.2019 12:44:52 |
2. |
Andrlová Katka |
07.08.2011 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2019 18:15:42 |
3. |
Krejčíková Viktorie |
03.01.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2019 12:49:04 |
4. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2019 15:06:12 |
5. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2019 15:49:41 |
6. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 04:46:04 |
7. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 17:01:25 |
8. |
Krkoška Matyáš |
12.10.2010 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 08:40:03 |
9. |
Krkoška Šimon |
16.07.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 08:41:07 |
10. |
Jelínková Adéla |
10.01.2011 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 23:27:42 |
11. |
Blažková Barbora |
10.06.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2019 10:30:21 |
12. |
Flekalová Lucie |
21.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2019 19:55:05 |
13. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 06:19:49 |
14. |
Havlová Klára |
18.10.2010 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 10:03:02 |
15. |
Staněk Miroslav |
15.07.2011 |
TK Radošovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 11:22:11 |
16. |
Rak Denis |
08.07.2011 |
LTC Kolín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 17:30:23 |
|