Název: |
TJ Kraví Hora open |
Datum: |
26.-27.05. |
Pořadatel: |
TJ Kraví Hora Brno (200) |
Místo konání: |
Areál VUT,Rybkova 23,Brno |
Kódové číslo: |
916531 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
neuvedeno |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Dostál Marek |
Bellova 24 | |
623 00 BRNO | |
Tel. (1): |
604245748 |
E-mail: |
dostalmarek@centrum.cz |
Internet: |
www.kravi-hora.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Truska Vojtěch | 25.09.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 15.03.2018 11:18:58 |
2. |
Matějek Václav | 18.09.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 15.03.2018 20:08:14 |
3. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | volná karta | 16.03.2018 08:59:54 |
4. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 19.03.2018 11:40:54 |
5. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 20.03.2018 13:01:19 |
6. |
Hegr Tomáš | 04.02.2009 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 23.03.2018 09:41:10 |
7. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 24.03.2018 08:50:40 |
8. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 05.04.2018 10:14:34 |
9. |
Say Arslan | 27.11.2009 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 17.04.2018 19:07:21 |
10. |
Brtník Josef | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 17.04.2018 22:11:18 |
11. |
Brtník Jan | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 17.04.2018 22:20:52 |
12. |
Sandecky David | 24.07.2009 | TC Brno. | volná karta | 19.04.2018 10:57:46 |
13. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | volná karta | 19.04.2018 21:57:34 |
14. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 30.04.2018 07:09:51 |
15. |
Štancel Nicolas | 26.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 08.05.2018 10:17:49 |
16. |
Dvořák Jakub | 06.11.2009 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta | 17.05.2018 07:21:59 |
17. |
Rymeš Matěj | 22.01.2009 | Sokol Brno Žabovřesky | volná karta | 18.05.2018 13:32:23 |
18. |
Baran Lukáš | 01.11.2009 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 20.05.2018 09:19:31 |
19. |
Všetečka Josef | 02.09.2009 | Start Brno | volná karta | 22.05.2018 07:28:19 |
20. |
Lačňák Tobiáš | 17.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 25.05.2018 13:28:46 |
21. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | volná karta | 25.05.2018 13:33:10 |
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vábnová Monika | 05.01.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje | 15.03.2018 19:51:20 |
2. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje | 16.03.2018 09:06:49 |
3. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje | 18.03.2018 11:56:42 |
4. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje | 19.03.2018 09:33:09 |
5. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje | 23.03.2018 14:21:12 |
6. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | Přijata do turnaje | 29.03.2018 19:42:51 |
7. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | Přijata do turnaje | 05.04.2018 16:33:46 |
8. |
Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje | 10.04.2018 14:19:09 |
9. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje | 17.04.2018 20:43:17 |
10. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | Přijata do turnaje | 02.05.2018 21:34:18 |
11. |
Balážová Ella | 03.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje | 07.05.2018 19:28:05 |
12. |
Cimmermannová Natália | 13.07.2009 | TC Brno. | Přijata do turnaje | 07.05.2018 20:05:09 |
13. |
Šupová Kali | 31.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje | 08.05.2018 20:10:46 |
14. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje | 10.05.2018 21:45:21 |
15. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje | 12.05.2018 21:00:10 |
16. |
Švecová Karolína | 01.04.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje | 13.05.2018 15:48:58 |
17. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | Přijata do turnaje | 15.05.2018 00:48:57 |
18. |
Blažková Amálie | 29.08.2009 | Mosilana Brno | Přijata do turnaje | 16.05.2018 10:47:36 |
19. |
Janůfková Nikola | 25.07.2009 | TK Třebíč | Přijata do turnaje | 18.05.2018 13:11:40 |
20. |
Miklišová Barbora | 16.02.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje | 19.05.2018 15:36:10 |
21. |
Skálová Veronika | 15.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje | 20.05.2018 18:36:25 |
22. |
Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje | 21.05.2018 09:05:21 |
23. |
Vukadinovičová Dita | 13.09.2009 | TC Brno. | Přijata do turnaje | 22.05.2018 15:06:28 |
24. |
Trangošová Simona | 22.08.2009 | HTK Třebíč | Přijata do turnaje | 25.05.2018 07:45:02 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 31.03.2018 15:20:10 |
2. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 03.04.2018 09:35:07 |
3. |
Mendelová Amálie | 24.03.2009 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | odhlášeno hráčem | 04.04.2018 15:26:18 |
4. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 15.04.2018 13:24:25 |
5. |
Sluková Nelly | 08.03.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 23.04.2018 16:47:59 |
6. |
Urbánoš Filip | 12.08.2009 | TREND SPORT, z.s. | odhlášeno hráčem | 30.04.2018 21:54:52 |
7. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 02.05.2018 07:02:28 |
8. |
Barháčová Sofia | 20.07.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 06.05.2018 10:39:26 |
9. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 07.05.2018 21:18:52 |
10. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 12.05.2018 13:56:13 |
11. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 20.05.2018 23:18:32 |
12. |
Mlčůch Martin | 05.01.2009 | Start Brno | odhlášeno hráčem | 21.05.2018 00:39:12 |
13. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 21.05.2018 08:16:26 |
14. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 21.05.2018 21:21:51 |
15. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 21.05.2018 22:40:08 |
16. |
Varinský Tibor | 10.04.2009 | TREND SPORT, z.s. | odhlášeno hráčem | 22.05.2018 15:40:08 |
17. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 23.05.2018 21:05:59 |
18. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 24.05.2018 17:30:01 |
19. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 25.05.2018 07:46:51 |
20. |
Brtníček Kuba | 30.06.2010 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno pořadatelem | 25.05.2018 14:38:10 |