Český tenisový svaz
Název:
Linhart Cup
Datum:
28.02-02.03.
Pořadatel:
Sportovní centrum Linhart (C - 500)
Místo konání:
Poděbrady
Kódové číslo:
806156
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne v pátek 28/02 od 17 do 19h na tel. čísle 325 610 161 (ne sms).
Následuje losování, program na sobotu bude zveřejněn do 20:45.
Prosíme hráčky, aby s sebou měly boty na přezutí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
 
16.02.2020 21:29:11
2.
Petráková Rozárie 09.01.2009 TK Radošovice
229
12
 
 
27.02.2020 10:24:03
3.
Irahola Natalie 23.07.2009 SK HAMR, z.s.
263
9
 
 
27.02.2020 10:23:35
4.
Buzková Alžběta 06.12.2008 TK Frýdlant v Čechách
276
9
 
 
06.01.2020 23:50:32
5.
Douděrová Věra 23.04.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
309
9
 
 
27.02.2020 10:20:50
6.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TK SB Světlá n.Sáz.
315
9
 
 
26.02.2020 05:57:10
7.
Válková Alžběta 24.07.2008 TK Čelákovice
324
9
 
 
24.11.2019 22:07:21
8.
Kubátová Lucie 03.01.2008 LTC Pardubice
366
9
 
 
04.02.2020 20:42:36
9.
Hönigová Adéla 02.06.2009 LTC Pardubice
383
9
 
 
18.02.2020 08:18:30
10.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
431
6
 
 
27.02.2020 16:17:47
11.
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice
453
6
 
 
09.02.2020 11:07:54
12.
Bošinová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
 
 
22.01.2020 21:37:54
13.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
546
6
 
 
02.02.2020 18:27:54
14.
Brůžová Adéla 02.02.2009 Slavoj Žiželice
666
4
 
 
02.11.2019 14:36:41
15.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
 
06.12.2019 19:58:13
16.
Roubova Adéla 01.02.2008 LTC Pardubice
795
4
 
 
02.02.2020 17:25:37
17.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
 
22.11.2019 10:48:17
18.
Potměšilová Karolína 06.01.2009 LTC Houštka
1227
1
 
 
25.11.2019 15:31:13
19.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
 
28.11.2019 20:47:59
20.
Šrámková Sofie 29.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
 
15.12.2019 00:12:04
21.
Vlková Karolína 24.03.2010 TK Slavia Plzeň
1227
1
 
volná karta
08.02.2020 20:25:37
22.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
 
24.02.2020 12:39:26
23.
Střídová Aneta 28.02.2010 Tenisový klub Progress z.s.
1227
1
 
 
27.02.2020 10:21:17
24.
Ratajová Kateřina 07.01.2010 TK Radošovice
1227
1
 
 
27.02.2020 16:18:06
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 15:28:09
2.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 21:29:33
3.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 17:55:56
4.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 12:28:16
5.
Říhová Karolína 06.12.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 06:44:09
6.
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
542
6
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 10:23:41
7.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 21:37:44
8.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 10:29:41
9.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 13:24:18
10.
Polášková Alena 20.04.2008 Lokomotiva Trutnov
582
6
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 07:46:52
11.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 08:53:49
12.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 18:18:41
13.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 19:43:07
14.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 19:56:04
15.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 22:08:22
16.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:12:33
17.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 08:37:49
18.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
IS: lhůta 8 dní
24.02.2020 14:18:00
19.
Moravcová Veronika 30.06.2010 SK Meteor Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 14:43:13