Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  BLTC Brno
Datum:  10.-12.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Mazal  Matyáš
 
 
 
Lyčka Teodor
6:1, 6:1
 
Přikryl Tomáš
6:0, 6:0
 
Fojtík Michal
6:0, 6:1
 
LUKŠ PATRIK
6:0, 6:3
 
Thál Martin
6:1, 6:0
 
Remeš Martin
6:0, 6:0
 
Šrenk Jakub
6:1, 6:2
 
 
 
Pulkrabek Filip
6:4, 6:2
 
Žák Filip
6:0, 6:0
 
Kašparovský Nikola
6:1, 6:0
 
Uher Matěj
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Majda Dominik
 
PALME PROKOP
scr.
 
Kleiner Will
6:2, 6:2
 
Novák Petr
6:4, 3:6, 1:0 (8)
 
Mudra Pavel
6:0, 6:0
 
Veselý Marian
6:3, 6:4
 
Kuba Tomáš
6:2, 6:3
 
 
7:5, 6:1
 
Holý Tomáš
 
Bajgar Filip
6:1, 6:1
 
Brtník Josef
6:3, 6:4
 
Witoš Ondřej
7:6 (6), 6:1
 
Kučera Dominik
6:3, 6:4
 
Nekut Antonín
6:1, 6:1
 
Němec Adam
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Směřička Matouš
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: dvouhry v 8.15
Počet účastníků27
NasazeníBH
Mazal Matyáš 24615
Směřička Matouš 35012
Šrenk Jakub 5499
Holý Tomáš 5829
PALME PROKOP 6916
Bajgar Filip 10164
Remeš Martin 12534
Majda Dominik 13734
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 712184

Šrenk Jakub - Holý Tomáš
 
 
 
Němec Adam - Veselý Marian
2:6, 6:4, 1:0 (4)
 
Bajgar Filip - Svoboda Jan
6:1, 6:0
 
PALME PROKOP - Kuba Tomáš
6:1, 6:1
 
 
 
Nekut Antonín - Lyčka Teodor
6:2, 6:1
 
Pulkrabek Filip - Kašparovský Nikola
6:2, 6:3
 
LUKŠ PATRIK - Žák Filip
6:2, 7:5
 
Mudra Pavel - Novák Petr
6:0, 6:3
 
 
6:3, 7:6 (2)
 
Kučera Dominik - Kučera Daniel
 
Fojtík Michal - Majda Dominik
6:1, 6:3
 
Brtník Josef - Witoš Ondřej
0:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
6:0, 6:3
 
Směřička Matouš - Remeš Martin
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Kučera Daniel 33812
Směřička Matouš 35012
Šrenk Jakub 5499
Holý Tomáš 5829
PALME PROKOP 6916
Bajgar Filip 10164
Remeš Martin 12534
Majda Dominik 13734
Kategorie : 4Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 714184

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dostál Jonas31.12.2008Tenisový klub Tesla Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Uher Matěj08.08.2007SHARK Brno
Mazal Matyáš22.06.2007TK Blansko
Kučera Daniel06.04.2007Mosilana Brno