Český tenisový svaz

Kleiner Will

Datum narození:
14.04.2009
Platnost reg. do:
10.10.2019
Klub:
SK Véska
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK Véska
530 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, Tenisový klub Minerva Opava - SK Véska Olomouc
1
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK Véska Olomouc - Beskydský tenisový klub
0
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
25.05.2019, SK Véska Olomouc - SK LAMA B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, Tenisový klub Minerva Opava - SK Véska Olomouc
1
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK Véska Olomouc - Beskydský tenisový klub
0
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
25.05.2019, SK Véska Olomouc - SK LAMA B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
08.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 7/7

32>16 Kleiner Will- Pelc Alexander2:6, 6:0, 1:0 (3)
16>8 Majc Mário- Kleiner Will6:0, 6:1
získané body: 18 b.
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

32>16 Kleiner Will- PALME PROKOP6:2, 6:2
16>8 Mudra Pavel- Kleiner Will6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 7 b.
24.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Lachman, Kleiner - Boháč, Lyčka 6:1, 6:1
4>2 Gebel, Různar - Lachman, Kleiner 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

32>16 Fedor Jakub- Kleiner Will6:0, 6:1
získané body: 0 b.
21.09.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Kleiner, Trunda - Tichý, Vícha 6:2, 7:5
4>2 Foldyna, Hejátko - Kleiner, Trunda 4:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, SK Véska - TO Odry
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, SK Véska - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
12.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - SK Véska
1
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
26.05.2019, SK Véska - TK Gymnázium Uničov
1
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska
1
6.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, SK Véska - TO Odry
2
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, SK Véska - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
12.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - SK Véska
1
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
26.05.2019, SK Véska - TK Gymnázium Uničov
1
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska
0
6.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9