Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  LTC Tábor 1903
Datum:  15.-19.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Nováčková Karolína
 
 
 
Hanáková Denisa
6:1, 6:1
 
Hozmanová Vanessa
7:6, 6:2
 
Bořová Nikola
6:1, 6:2
 
Jílková Denisa
6:3, 3:6, 6:3
 
Zelená Andrea
6:4, 6:2
 
 
 
Šulcová Vanesa
6:1, 6:3
 
 
 
Benešová Nicol
6:0, 6:2
 
Jelínková Barbora
6:3, 6:3
 
Havlíčková Lucie
5:7, 6:2, 6:4
 
Přecechtělová Darina
7:5, 6:2
 
Vondráková Denisa
6:1, 7:5
 
 
 
Nová Andrea
3:6, 7:6, 6:0
 
 
 
Kostelná Kristýna
6:4, 6:4
 
Šmejkalová Amélie
6:4, 6:4
 
Křepinská Simona
6:0, 6:0
 
Křenková Tereza
6:2, 6:0
 
Těhníková Ema
6:3, 6:4
 
 
 
Dvořáková Valentina
7:5, 6:2
 
 
 
Bláhová Ema Albína
scr.
 
Mihoková Petra
6:2, 6:2
 
Hranáčová Kristýna
6:1, 6:3
 
Klimovičová Linda
6:2, 7:5
 
Beránková Adriana
6:1, 6:1
 
 
 
Abeldinova Alla
6:2, 6:0
 
 
 
Kajabová Klára
6:7, 6:2, 6:0
 
Wirglerová Simona
6:3, 1:6, 6:3
 
Hertlová Veronika
7:6 (5), 6:4
 
Roháčová Emma
4:6, 6:1, 6:3
 
Kmínková Zuzana
4:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Bezdičková Kateřina
7:6 (2), 6:3
 
 
 
Rainke Natálie
6:2, 6:3
 
Poláková Tereza
3:6, 6:0, 6:0
 
Šilhavá Aneta
6:0, 6:0
 
Neumannová Lucie
6:1, 6:3
 
Panchartek Anna
6:1, 6:2
 
 
 
Ondroušková Nella Chiara
6:4, 6:3
 
 
 
Tomajková Kristýna
6:2, 6:3
 
Řezníčková Natálie
6:4, 6:0
 
Kunitsyna Maria
6:3, 1:6, 7:6
 
Bartůňková Nikola
6:1, 4:6, 6:1
 
Šalková Dominika
scr.
 
 
 
Štruplová Julie
6:3, 6:1
 
 
 
Čákorová Jana
6:3, 6:3
 
Ticháčková Nela
6:3, 7:5
 
Ivanová Lucie
6:3, 6:0
 
Caisová Šárka
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Gygalová Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Věra Zasadilova, behem turnaje volejte: Jan Fuka tel.- 777 198 349
Poznámka pořadatele: Pondělí: dvouhra - 9:00 - čtvrtfinále, násl. semifinále čtyřhra - 12.15 - semifinále
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nováčková Karolína 1745
Gygalová Kateřina 3730
Panchartek Anna 3830
Nová Andrea 5425
Ondroušková Nella Chiara 5625
Vondráková Denisa 6225
Abeldinova Alla 6425
Beránková Adriana 6520
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 612252

Nováčková Karolína - Panchartek Anna
 
 
 
Mihoková Petra - Štruplová Julie
6:0, 6:1
 
Přecechtělová Darina - Tomajková Kristýna
6:0, 3:6, 1:0 (6)
 
Hanáková Denisa - Ivanová Lucie
7:5, 6:4
 
 
 
Caisová Šárka - Bezdičková Kateřina
6:3, 6:7, 1:0 (6)
 
 
 
Šulcová Vanesa - Ondroušková Nella Chiara
6:0, 6:0
 
 
 
Mičolová Nela - Šmejkalová Amélie
2:6, 6:3, 1:0 (9)
 
Klimovičová Linda - Křenková Tereza
6:0, 7:5
 
Bartůňková Nikola - Šilhavá Aneta
6:1, 6:0
 
Benešová Nicol - Kajabová Klára
6:2, 6:1
 
Hozmanová Vanessa - Ticháčková Nela
6:1, 7:5
 
 
 
Abeldinova Alla - Jílková Denisa
6:1, 6:1
 
 
 
Bláhová Ema Albína - Bořová Nikola
6:4, 6:0
 
Křepinská Simona - Poláková Tereza
7:6, 6:2
 
Kunitsyna Maria - Roháčová Emma
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
Hertlová Veronika - Neumannová Lucie
scr.
 
Jelínková Barbora - Vondráková Denisa
scr.
 
 
 
Dvořáková Valentina - Hranáčová Kristýna
7:6 (4), 6:2
 
 
 
Beránková Adriana - Havlíčková Lucie
7:6 (4), 6:2
 
 
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
6:7 (5), 6:1, 1:0 (10)
 
Čákorová Jana - Rainke Natálie
5:7, 6:1, 1:0 (8)
 
 
6:4, 6:1
 
Gygalová Kateřina - Nová Andrea
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Nováčková Karolína 1745
Gygalová Kateřina 3730
Panchartek Anna 3830
Nová Andrea 5425
Ondroušková Nella Chiara 5625
Vondráková Denisa 6225
Abeldinova Alla 6425
Beránková Adriana 6520
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 614252

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Odehnalová Nela19.07.2005TENIS-CENTRUM DTJ HK
Seifertová Lucie01.05.2003TK PTA Kolín
Pávková Katrin06.07.2005I.ČLTK Praha
Jäger Michaela02.06.2003Sport club Na Zámečku
Michálková Veronika17.02.2004TCG Karlovy Vary
Heřmanová Ráchel22.02.2003LTC Pardubice