Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Letní pohár
Pořadatel:  TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Datum:  29.06-02.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Šimonovská Tereza
 
 
 
Pricová Ella
6:0, 6:4
 
Kubalíková Ema
6:1, 6:1
 
Rundová Stella Viktorie
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Dvořáková Zuzana
6:1, 6:1
 
 
 
Zikmundová Valérie
0:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Veselá Michaela
6:1, 6:2
 
 
 
Pechová Marina
6:1, 6:0
 
 
 
Jilkova Michaela
5:7, 6:0, 7:6
 
 
 
Charvátová Nela
6:2, 6:1
 
 
 
Opletalová Emma
6:3, 6:0
 
 
 
Hendrichova Tereza
6:2, 6:2
 
 
 
Koubová Karolína
6:1, 6:0
 
 
 
Sokolova Vera
6:2, 6:4
 
 
 
Kurcová Denisa
scr.
 
 
 
Krátká Aneta
6:2, 6:0
 
 
 
Malá Natálie
6:1, 6:1
 
 
 
Willanderová Katrin
6:2, 6:4
 
 
 
Gieblová Lucie
7:6, 6:0
 
 
 
Hanzlíčková Nela
6:2, 6:3
 
 
 
Dolejší Eliška
6:4, 6:3
 
 
 
Hrabalová Adéla
6:1, 6:0
 
 
 
Badová Dominika
6:0, 6:0
 
 
 
Abendroth Jolie
6:1, 6:0
 
 
 
Šalková Natálie
6:1, 6:2
 
 
 
Fuksová Natalie
5:7, 6:3, 6:0
 
 
 
Herboltová Kateřina
6:0, 6:0
 
 
 
Hradecká Michaela
6:0, 6:0
 
 
 
Petrásová Valentýna
6:1, 6:2
 
 
 
nováková julie
1:6, 7:5, 6:1
 
 
 
Šůsová Tereza
6:0, 5:7, 6:0
 
 
 
Hajná Kateřina
6:0, 6:0
 
Kopecká Adéla
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Mlenská Sára
 
Rozhodčí turnaje: Koskuba Jakub (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: 8:30- 9:00 možnost rozehry, Pořadí zápasů: 9:00 dvorec č. 1. Šimonovská - Zikmundová, dvorec č. 2. Charvátová - Malá, dvorec č. 3 Willanderová - Šalková, centrální dvorec Fuksová - Mlenská
Počet účastníků34
NasazeníBH
Šimonovská Tereza 5325
Mlenská Sára 6125
Šalková Natálie 6820
Charvátová Nela 7320
Willanderová Katrin 11515
Malá Natálie 13512
Jilkova Michaela 14312
Fuksová Natalie 15312
Kategorie : 8Součet BH: 141
Kódové číslo akce: 612025

Šalková Natálie - Šimonovská Tereza
 
 
 
Abendroth Jolie - Veselá Michaela
6:2, 6:2
 
Kubalíková Ema - Kopecká Adéla
6:3, 6:0
 
Malá Natálie - Hajná Kateřina
6:1, 6:0
 
Šůsová Tereza - Dvořáková Zuzana
6:4, 6:2
 
Gieblová Lucie - Petrásová Valentýna
4:6, 6:0, 1:0 (6)
 
Hradecká Michaela - Krátká Aneta
6:3, 7:5
 
Hanzlíčková Nela - Kurcová Denisa
6:2, 6:3
 
Dolejší Eliška - Opletalová Emma
6:3, 6:4
 
Koubová Karolína - Zikmundová Valérie
6:1, 6:3
 
Willanderová Katrin - Pechová Marina
7:6, 7:6
 
Badová Dominika - Pricová Ella
6:2, 6:3
 
Jilkova Michaela - Herboltová Kateřina
7:5, 3:6, 1:0 (4)
 
 
6:2, 6:0
 
Charvátová Nela - Mlenská Sára
 
Rozhodčí turnaje: Koskuba Jakub (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Šimonovská Tereza 5325
Mlenská Sára 6125
Šalková Natálie 6820
Charvátová Nela 7320
Willanderová Katrin 11515
Malá Natálie 13512
Jilkova Michaela 14312
Hajná Kateřina 15712
Kategorie : 8Součet BH: 141
Kódové číslo akce: 614025

Tisková PDF verze hracího plánu