Český tenisový svaz

Opletalová Emma

Datum narození:
16.03.2006
Platnost reg. do:
12.12.2020
Klub:
LOB S.A. Bohnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Radlice
347 (9)
 
 
 
2018
TJ Radlice
207 (12)
 
 
 
2019
TJ Radlice
588 (1)
329 (6)
 
 
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
 
225 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07. 2.třída D
27.6.2020, TJ Sokol Vršovice II. - LOB S.A. Bohnice, z.s. C
1
1.
15. 4.třída D
20.6.2020, Pála Vízner Tennis z.s. - LOB S.A. Bohnice, z.s. E
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07. 2.třída D
27.6.2020, TJ Sokol Vršovice II. - LOB S.A. Bohnice, z.s. C
1
1.
15. 4.třída D
20.6.2020, Pála Vízner Tennis z.s. - LOB S.A. Bohnice, z.s. E
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. C - TJ Sokol Vysočany D
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. C - TJ Sokol Vysočany D
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 5/5

0
2
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 5/5

7
2
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
6.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - SK OAZA Praha
0
2.
32. 1.třída B
20.6.2020, TK Konstruktiva, z.s. A - LOB S.A. Bohnice, z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
6.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - SK OAZA Praha
4
2.
32. 1.třída B
20.6.2020, TK Konstruktiva, z.s. A - LOB S.A. Bohnice, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4