Pořadatel: | TO VOKD Ostrava-Poruba | Datum: | 24.-26.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Beneš Daniel | | | | | |
| | | | | |
Martínek Lukáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
KAVKA Patrik | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Lys Ondřej | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Pekara Přemysl | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kopel Šimon | | 7:5, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
Baránek Matyáš | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Doskočil Martin | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
Mróz Lukáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hývnar Lukáš | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Staš Michael | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Martinovič Filip | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Škopík Jakub | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Robenek Štěpán | | 6:3, scr. | | | |
| | | | | |
Rožnovský Matyáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Fiala Jiří | | | | | 6:0, 6:1 |
| | | | | |
Hývnar Radim | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubiena Petr | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kuch Kristián | 6:7, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Prokop Michael | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Horák Vladimír | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Res Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Bartoš Adrian | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Slovák Martin | | | | 7:6, 6:0 | |
| | | | | |
Pelc Štěpán | 6:2, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Křesala Matyáš | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Gebauer Adam | 3:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Plaček Tomáš | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Šrubař Adam | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Robenek Václav | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Káňa Viktor | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Martinovič Jan (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: Hráč Brodecký omluven pro nemoc |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Beneš Daniel | 203 | 12 | Káňa Viktor | 320 | 9 | Doskočil Martin | 333 | 9 | Bartoš Adrian | 366 | 9 | Rožnovský Matyáš | 485 | 6 | Baránek Matyáš | 489 | 6 | Slovák Martin | 515 | 6 | Fiala Jiří | 520 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 63 |
Kódové číslo akce: 512201 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Salot Fabián | 08.03.2007 | TK TENNISPOINT FM | Brodecký Marek | 22.08.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Slovák Martin | 26.09.2005 | TC Bajda Kroměříž | Prokop Michael | 08.08.2006 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|