Český tenisový svaz

Kuch Kristián

Datum narození:
16.08.2008
Platnost reg. do:
21.11.2019
Klub:
Beskydský tenisový klub
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Beskydský tenisový klub
1129 (4)
 
 
 
2020
Beskydský tenisový klub
408 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/-

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

14
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

0
3
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/-

28
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/-

0
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/-

0
7
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

0
8
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

0
9
23.02.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 5/5

15
10
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
11
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/-

0
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

0
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

0
14
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

0
15
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

7
16
13.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

10
17
20.07.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

0
18
27.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
19
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

7
20
17.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
21
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/-

0
22
31.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
23
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

0
24
21.09.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
106/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

10
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
3
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/-

-
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/-

-
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/-

-
7
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

14
8
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

0
9
23.02.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 5/5

0
10
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
11
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/-

-
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

0
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

-
14
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
15
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
16
13.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

0
17
20.07.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

0
18
27.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
19
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

7
20
17.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
21
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/-

-
22
31.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
23
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

-
24
21.09.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
25
15.02.2019, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
45/15
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

8>4 Kuch, Kašpárek - Biroščák, Gvuzd 7:6, 7:5
4>2 Robenek, Robenek - Kuch, Kašpárek 6:1, 6:0
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
08.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK Na Dolině o.s. C
3
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
12.05.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí B - Beskydský tenisový klub
0
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
26.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK TENNISPOINT FM A
4
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
09.06.2019, TC Třinec A - Beskydský tenisový klub
3
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
16.06.2019, Beskydský tenisový klub - TK Slavia Orlová B
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19