Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
17.-20.05.
Pořadatel:
severomoravský (P - 300)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
416970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 12:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Rola Jiří
M.Fialy 247/3
700 30 Ostrava-Dubina
Tel. (1):
596714900
Tel. (2):
603464720
Tel. (3):
596714900
E-mail:
jrola@quick.cz

Poznámka pořadatele:

Změna e-mailové adresy kontaktní osoby: jrola@seznam.cz


Program pondělí 20.5.: 8.00 hod Jančík-Guráš, Otypka-Rys, Pokorná-Heinzová, Dohnalová-Břicháčová, 10.30 hod všichni ostatní dorostenci a dorostenky hrající čtyřhru.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
9
45
 
 
06.05.2019 12:29:12
2.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
20
 
 
31.03.2019 19:07:44
3.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
60
20
14
 
07.04.2019 19:13:10
4.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
72
15
 
 
29.04.2019 18:58:05
5.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
73
15
19
 
10.04.2019 19:42:55
6.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
76
15
 
 
28.03.2019 12:36:31
7.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
82
15
 
 
02.04.2019 21:17:13
8.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
85
15
 
 
01.04.2019 10:04:40
9.
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub
94
15
 
 
26.04.2019 20:28:25
10.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
105
12
55
 
22.04.2019 17:28:02
11.
Chudějová Aneta 01.08.2003 Rožnovský tenisový klub
116
12
 
 
30.04.2019 14:23:34
12.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
128
12
50
 
16.03.2019 07:30:16
13.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
138
12
 
 
13.04.2019 18:00:47
14.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
150
12
 
 
02.05.2019 07:58:40
15.
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
158
9
 
 
30.04.2019 13:51:22
16.
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
171
9
 
 
08.05.2019 21:27:06
17.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Městský tenisový klub Karviná
176
9
 
 
08.05.2019 16:39:50
18.
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska
200
9
 
 
16.03.2019 09:45:43
19.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
 
05.04.2019 19:45:58
20.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
215
9
145
 
16.03.2019 09:23:16
21.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
219
9
37
 
07.05.2019 10:44:46
22.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
236
6
99
 
16.04.2019 10:16:10
23.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
243
6
83
 
24.03.2019 18:49:20
24.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
6
 
 
24.03.2019 17:02:22
25.
Kubačáková Laura 11.06.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
273
6
511
 
23.03.2019 20:54:54
26.
Valová Tereza 25.09.2001 Rožnovský tenisový klub
286
6
 
 
26.04.2019 09:03:26
27.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
307
6
126
 
01.04.2019 13:37:22
28.
Daníšková Tereza 24.07.2002 Městský tenisový klub Karviná
309
6
 
 
11.04.2019 17:34:39
29.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
335
6
152
 
01.04.2019 18:08:53
30.
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc
337
6
 
 
04.04.2019 08:27:54
31.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
6
162
 
15.04.2019 07:43:42
32.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
349
6
124
 
13.05.2019 09:08:47
33.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
371
4
294
 
02.04.2019 19:46:49
34.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
454
4
57
 
17.03.2019 06:29:52
35.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
454
4
172
 
15.04.2019 00:21:47
36.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
454
4
91
 
11.05.2019 11:23:00
37.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
487
4
339
 
12.05.2019 09:54:46
38.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
495
4
189
 
17.04.2019 06:47:02
39.
Krasová Klára 27.10.2003 SK JC Sport Opava
561
3
 
 
16.03.2019 19:22:40
40.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
578
3
296
 
10.05.2019 20:54:25
41.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
613
3
119
 
16.03.2019 14:06:42
42.
Florková Kateřina 07.01.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
707
3
385
 
10.05.2019 21:20:45
43.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
343
 
16.03.2019 00:41:39
44.
Rušarová Nikola 17.03.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
805
1
299
 
17.03.2019 18:28:35
45.
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
805
1
319
 
18.03.2019 07:32:44
46.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
79
 
23.04.2019 09:21:42
47.
Trunečková Ema 07.08.2006 TK Milo Olomouc
805
1
151
 
12.05.2019 16:30:20
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dedková Nela 21.03.2004 TK TENNISPOINT FM
307
6
173
 
14.05.2019 18:50:00
2.
Tesařová Nicol 04.01.2005 SK LAMA o.s.
805
1
239
 
15.05.2019 10:31:20

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
266
6
31
odhlášeno hráčem
06.05.2019 20:57:04
2.
Krpcová Adéla 23.10.2002 TC Kopřivnice
805
1
 
odhlášeno hráčem
08.05.2019 16:35:45
3.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
247
6
117
odhlášeno hráčem
09.05.2019 19:13:36
4.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
549
4
158
odhlášeno hráčem
10.05.2019 08:10:53
5.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
66
15
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 10:02:47
6.
Bazgierová Agáta 19.02.2004 Městský tenisový klub Karviná
805
1
609
odhlášeno hráčem
14.05.2019 20:34:05
7.
Ghoubrial Věra 17.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
273
6
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 15:13:13