Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla
Pořadatel:  TJ Baník Ostrava OKD
Datum:  26.-30.07.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pluhařová Terezie
 
 
 
Hejdová Hana
6:0, 6:2
 
Ondroušková Nella Chiara
6:0, 6:1
 
Abeldinova Alla
6:3, 6:2
 
Šulcová Vanesa
6:4, 7:5
 
 
6:7, 6:4, 6:0
 
Kocí Kateřina
 
Čecháková Eva
6:3, 1:6, 6:1
 
 
 
Nesvadbová Michaela
6:4, 6:1
 
Křenková Tereza
6:2, 6:4
 
Nová Andrea
6:4, 3:6, 6:3
 
Cinková Natálie
7:6, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Mandelíková Kateřina
 
Havlíčková Beáta
3:6, scr.
 
 
 
Chudějová Aneta
6:0, 6:1
 
Kuncková Martina
6:4, 6:3
 
Cinkova Michaela
6:3, 6:3
 
Hrdinková Denise
6:4, 4:6, 6:3
 
 
7:6, 6:1
 
Maršálková Nicol
 
Horáková Petra
6:2, 6:2
 
 
 
Týnovská Veronika
6:4, 6:3
 
Svozilová Marie
6:2, 6:1
 
Budinová Simona
6:1, 6:0
 
Kroupová Natálie
7:6, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Břicháčková Sabina
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:2, 6:2
 
 
 
Šimonová Sára
6:2, 6:0
 
Štětková Klára
6:4, 6:3
 
Přecechtělová Darina
7:6, 6:7, 7:6
 
Krejčí Kateřina
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Stejskalová Iva
 
Havrlíková Adéla
6:1, scr.
 
 
 
Ohnoutková Tereza
6:1, 7:5
 
Hromková Lucie
6:0, 7:5
 
Hendrychová Tereza
5:7, 6:1, 6:1
 
Bohatová Zuzana
4:6, 6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Bedrnová Kristýna
 
Csabi Petra
6:2, 6:2
 
 
 
Hrubanová Gabriela
6:4, 7:5
 
Klimovičová Linda
6:3, 6:0
 
Charvátová Vivien
4:6, 7:6, 6:0
 
Štruplová Julie
6:3, 6:3
 
 
6:0, 7:5
 
Jungwirthová Tereza
 
Odleváková Zuzana
6:2, 6:2
 
 
 
Gaňová Adriana
0:6, 6:3, 6:2
 
Viktorinová Eliška
6:3, 2:6, 6:2
 
Heinzová Izabela
scr.
 
Kajabová Klára
6:4, 6:1
 
 
6:2, 1:1, scr.
 
Kovářová Adriana
 
Poznámka pořadatele: PONDĚLÍ: 9,30 hodin finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pluhařová Terezie 945
Kovářová Adriana 1045
Havlíčková Beáta 1145
Bedrnová Kristýna 1335
Břicháčková Sabina 1635
Csabi Petra 2130
Sirotková Šarlota Sofie 2230
Mandelíková Kateřina 2630
Kategorie : 12Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 412062

Pluhařová Terezie - Havlíčková Beáta
 
 
 
Šulcová Vanesa - Jungwirthová Tereza
6:4, 6:3
 
Štruplová Julie - Abeldinova Alla
6:1, 6:3
 
Heinzová Izabela - Svozilová Marie
scr.
 
 
 
 
2:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Břicháčková Sabina - Maršálková Nicol
 
Csabi Petra - Mandelíková Kateřina
7:5, 6:1
 
 
 
Kuncková Martina - Hrdinková Denise
5:7, 6:2, 1:0 (7)
 
Hejdová Hana - Bohatová Zuzana
6:2, 6:1
 
Týnovská Veronika - Čákorová Jana
7:5, 6:3
 
Fotrová Lucie - Nesvadbová Michaela
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Čecháková Eva - Stejskalová Iva
 
Hrubanová Gabriela - Kocí Kateřina
6:2, 6:1
 
 
 
Kajabová Klára - Chudějová Aneta
6:2, 6:1
 
Hromková Lucie - Charvátová Vivien
6:3, 6:1
 
Cinkova Michaela - Cinková Natálie
4:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Štětková Klára - Přecechtělová Darina
6:2, 7:5
 
 
6:2, 2:6, 1:0 (6)
 
Horáková Petra - Odleváková Zuzana
 
Havrlíková Adéla - Nová Andrea
3:6, 6:2, 1:0 (3)
 
 
 
Klimovičová Linda - Křenková Tereza
3:2, scr.
 
Ondroušková Nella Chiara - Hendrychová Tereza
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Krejčí Kateřina - Šimonová Sára
6:1, 3:6, 1:0 (6)
 
Ohnoutková Tereza - Jančíková Gabriela
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Bedrnová Kristýna - Sirotková Šarlota Sofie
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Pluhařová Terezie 945
Havlíčková Beáta 1145
Bedrnová Kristýna 1335
Břicháčková Sabina 1635
Csabi Petra 2130
Sirotková Šarlota Sofie 2230
Mandelíková Kateřina 2630
Odleváková Zuzana 2730
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 414062

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Doleželová Nathalia28.01.2001LTC Modřany 2005
Švendová Denisa04.10.2001Jiskra Otrokovice
Vejvodová Zuzana18.05.2001TJ Radlice
Šotová Andrea22.08.2002TK Olymp Praha