Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Baník Cup 2018
Pořadatel:  Baník Praha
Datum:  29.09-01.10.
Věk. kategorie:  dorost
Hájek Tobiáš
 
 
 
Jašek David
scr.
 
Bulíř Adam
6:1, 6:4
 
Šidlík David
6:1, 6:1
 
Brož Tobiáš
6:3, 7:5
 
Hagino Takuya
6:2, 6:3
 
Pařízek Radim
6:4, 6:7, 1:0
 
Slabihoudek Matěj
6:2, 6:3
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
6:1, 6:0
 
Augustýn Mikoláš
6:2, 6:3
 
Ben Ahmed Adam
7:5, 6:2
 
Tocháček Marek
7:6, 6:1
 
Vůle Matyáš
6:1, 1:6, 1:0
 
Ptáček Ondřej
7:5, 6:3
 
Typl Jáchym
6:1, 6:0
 
Kotarac Oliver
6:2, 6:0
 
Brailovskiy Boris
6:0, 6:0
 
Žák Kryštof
6:2, 6:4
 
Průcha Oliver
6:2, 6:0
 
Bega Petr
6:1, 6:3
 
Šubert Vítek
4:6, 6:2, 1:0
 
 
6:1, 6:4
 
Zámečník Adam
 
Trunečka Štěpán
6:1, 6:3
 
Čížek Gabriel
6:1, 6:4
 
Gedevanišvili Teimuraz
6:4, 6:2
 
Landfeld Vít
6:4, 6:1
 
Bušek Kryštof
5:7, 6:4, 1:0
 
Pepelanov Mario Valentýn
6:1, 6:2
 
 
6:4, 7:5
 
Dinh Pavel
 
Rozhodčí turnaje: Dohnal Vojtěch (platná licence B do 20.11.2018)
Počet účastníků29
NasazeníBH
Hájek Tobiáš 12315
Dinh Pavel 19012
Zámečník Adam 22712
Slabihoudek Matěj 2619
Trunečka Štěpán 2749
Pařízek Radim 3059
Kotarac Oliver 3129
Typl Jáchym 3209
Kategorie : 4Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 312224

Zámečník Adam - Bušek Kryštof
 
 
 
Landfeld Vít - Valenta Michal
6:0, 6:1
 
Pepelanov Mario Valentýn - Gedevanišvili Teimuraz
6:3, 6:0
 
Kljujev Artur - Kljujev Leon
6:4, 4:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Tocháček Marek - Šubert Vítek
 
Kotarac Oliver - Průcha Oliver
6:3, 6:4
 
Ben Ahmed Adam - Brož Tobiáš
6:2, 6:4
 
 
6:4, 6:2
 
Dinh Pavel - Čížek Gabriel
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
6:3, 6:0
 
Žák Kryštof - Bořek-Dohalský Vojtěch
6:2, 6:3
 
 
6:7, 6:2, 1:0
 
Pařízek Radim - Trunečka Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Dohnal Vojtěch (platná licence B do 20.11.2018)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Kljujev Leon 12915
Dinh Pavel 19012
Zámečník Adam 22712
Trunečka Štěpán 2749
Pařízek Radim 3059
Kotarac Oliver 3129
Pepelanov Mario Valentýn 3349
Bušek Kryštof 3409
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 314224

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Prokopius Matyáš27.12.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Metlička Jonáš10.10.2000Lokomotiva Praha
Rychly Petr10.03.2005TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Valenta Michal20.06.2002SK HAMR, z.s.