Název: | Škodovka Cup | Pořadatel: | TK Škoda Plzeň z.s. | Datum: | 09.-12.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Langmajer Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skrbek Matěj | | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Makovec Radek | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dybal Tomáš | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Forejtek Jonáš | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | | | | | | |
| | | | | | |
Krčma Tomáš | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Koutek Matěj | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Potůček Adam | | 7:5, 5:7, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Kryštof | 7:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Šmídt Daniel | | | 6:1, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Beran Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Moravec František | | | | 6:3, 6:7, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Ferus Lukáš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kokeš Daniel | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Kraus Martin | | | | | | 4:6, 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jindra Pavel | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Filip | | | 7:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Červinka Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Čech Michael | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 2:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Vojtěch | | | 4:6, 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Podolan Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hošek Robert | | | | | | |
| | | | | | |
Škopek Martin | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pleva Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kozler Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Pašek Adam | | | | 3:6, 6:4, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Sedláček Jan | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doubek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jan Havel |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9.00 semifinále dvouhry |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Langmajer Dominik | 48 | 25 | Doubek Lukáš | 49 | 25 | Kraus Martin | 58 | 25 | Podlešák Marek | 64 | 20 | Hošek Robert | 65 | 20 | Januška Adam | 69 | 20 | Koutek Matěj | 75 | 20 | Škopek Martin | 79 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 312034 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Damm Martin | 30.09.2003 | I.ČLTK Praha | Damm Maxmillian Martin | 01.02.2002 | I.ČLTK Praha | Zich Matěj | 20.03.1998 | TK Chomutov |
|