Český tenisový svaz

Jindra Pavel

Datum narození:
07.06.1999
Platnost reg. do:
17.03.2020
Klub:
TK Kaznějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Kaznějov
1048 (4)
 
 
 
2012
TK Kaznějov
333 (1)
542 (4)
 
 
2013
TK Kaznějov
 
280 (9)
 
 
2014
TK Kaznějov
 
159 (1)
 
 
2015
TK Kaznějov
 
 
429 (6)
 
2016
TK Kaznějov
 
 
223 (9)
 
2017
TK Kaznějov
 
 
172 (12)
639 (4)
2018
TK Kaznějov
 
 
147 (1)
205 (9)
2019
TK Kaznějov
 
 
 
282 (9)
2020
TK Kaznějov
 
 
 
246 (9)
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

16>8 Jindra, Makovíny - Uksa, Prouza 6:3, 6:2
8>4 Jindra, Makovíny - Dostál, Komárek 6:0, 6:0
4>2 Vyhlas, Camfrla - Jindra, Makovíny 6:2, 6:4
získané body: 7 b.
29.06.2019

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Jindra Pavel- Bartoš Ondřej6:2, 6:1
4>2 Jiras Zbyněk- Jindra Pavel2:6, 6:3, 2:1, scr.
získané body: 15 b.
29.06.2019

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Jindra, Přenosil - Michalica, Prouza 6:0, 6:0
4>2 Jindra, Přenosil - Horák, Soukup 6:3, 6:0
2>1 Jiras, Tvrský - Jindra, Přenosil 6:4, 2:6, 1:0 (4)
získané body: 10 b.
27.07.2019

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Stavěl, Jindra - Liška, Hořejšek 6:2, 6:0
4>2 Sobota, Sýkora - Stavěl, Jindra 6:3, 2:0, scr.
získané body: 7 b.
21.09.2019

TK Benešov (C - 300), K: 4/4

8>4 Jindra, Gosler - Hrdina, Krischke 6:2, 6:7, 1:0 (6)
4>2 Jindra, Gosler - Svoboda, Greiff 7:6, 2:6, 1:0 (9)
2>1 Sysel, Hájek - Jindra, Gosler scr.
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.B
27.4.2019, Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
4
2.
ODO I.B
11.5.2019, TK Kaznějov A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
3
3.
ODO I.B
25.5.2019, TCG Karlovy Vary C - TK Kaznějov A
0
4.
ODO I.B
08.6.2019, TK Kaznějov A - TO Rotas Rotava
1
5.
ODO I.B
22.6.2019, TK Kaznějov A - Sokol Plzeň Doudlevce C
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.B
27.4.2019, Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
0
2.
ODO I.B
11.5.2019, TK Kaznějov A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
3
3.
ODO I.B
25.5.2019, TCG Karlovy Vary C - TK Kaznějov A
0
4.
ODO I.B
08.6.2019, TK Kaznějov A - TO Rotas Rotava
4
5.
ODO I.B
22.6.2019, TK Kaznějov A - Sokol Plzeň Doudlevce C
3
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19
27.4.2019, ODO I.B
Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
team Bureš, Cordt - Makovíny, Jindra 7:5, 6:7, 1:0
získané body: 0 b.
08.6.2019, ODO I.B
TK Kaznějov A - TO Rotas Rotava
team Makovíny, Jindra - Kučera, Hereit 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 4 b.