Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim Tour - Juta Cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  27.-31.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Bolardt Antonín
 
 
 
Jordanov Petr
3:6, 6:4, 6:4
 
Krumich Martin
6:4, 6:2
 
Novák Jakub
6:3, 3:6, 6:3
 
Miškovský Adam
6:3, 6:2
 
Podzemný Vojtěch
7:6 (6), 6:1
 
Šoukal Martin
7:5, 6:2
 
Válek Milan
scr.
 
 
 
Říha Matyáš
6:3, 5:7, 6:3
 
Rais Vítek
6:2, 6:0
 
Peterka Adam
7:5, scr.
 
Nápravník Adam
6:0, 6:2
 
 
6:0, 6:7, 2:0, scr.
 
Michl Filip
 
Vachtl Jiří
6:4, 6:2
 
 
 
Stavěl Martin
6:3, 7:6 (3)
 
Knutson Dominik
6:0, 6:3
 
Janoška Lukáš
6:2, 7:6
 
Holub Mikuláš
6:2, 6:1
 
Hrabec Tomáš
6:4, 6:3
 
Pátý Daniel
1:6, 6:3, 6:2
 
Zelinka David
6:2, 6:4
 
 
 
Jansa Štěpán
6:0, 6:2
 
Kelnar Tomáš
6:1, 6:2
 
Vágner Michal
6:0, 6:1
 
Matuszewski Michal
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Nebojsa Stanislav
 
Poláček Lukáš
7:5, 3:6, 6:0
 
 
 
Pátý Michael
6:4, 6:2
 
Janeček Jan
6:4, 6:2
 
Langmajer Dominik
7:6 (3), 2:6, 7:6 (5)
 
Vodák Petr
6:1, 6:2
 
 
6:2, 7:6 (4)
 
Malý Patrik
 
Tříška Martin
1:6, 6:2, 7:5
 
Orlita Daniel
7:5, 2:6, 6:3
 
Arendar Roman
6:4, 6:1
 
Lukáš Břetislav
7:5, 6:1
 
Kladiva Šimon
4:0, scr.
 
Vágner Matouš
6:0, 6:0
 
 
6:1, 7:5
 
Vrbka Jiří
 
Kadora Jakub
6:4, 7:5
 
 
 
Baum Štěpán
6:4, 6:2
 
Rous Marek
6:3, 5:7, 6:4
 
Pechala František
scr.
 
Křipský Dominik
6:3, 2:6, 6:3
 
 
7:5, 7:5
 
Kracík Matěj
 
Řezníček Vladimír
2:6, 6:4, 6:3
 
Šodek David
6:3, 6:3
 
Velek Daniel
7:6 (5), 6:2
 
Jermář Jan
6:7 (3), 6:1, 6:0
 
Pavluv Richard
6:1, 2:0, scr.
 
Pech Patrik
6:3, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Vala Daniel
 
Poznámka pořadatele: Program út 31.7. 10,00h FI dvouhry mužů a žen; 10,00hod FI č čtyřhra žen; Informace k turnaji: Michal Vágner 602295746; Rozehrávky 9,00-8,45 na kurtech 4-5;
Počet účastníků52
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2630
Vala Daniel 2930
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Nebojsa Stanislav 3530
Kadora Jakub 3925
Poláček Lukáš 4525
Michl Filip 4825
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 112069

Nebojsa Stanislav - Bolardt Antonín
 
 
 
Malý Patrik - Vágner Matouš
scr.
 
Jermář Jan - Vencl Jiří
6:1, 6:3
 
Miškovský Adam - Janeček Jan
7:5, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Válek Milan - Tříška Martin
 
Poláček Lukáš - Michl Filip
7:5, 7:6 (8)
 
 
 
Vágner Michal - Pátý Michael
6:0, 6:2
 
Jansa Štěpán - Lukáš Břetislav
6:1, 2:6, 1:0 (8)
 
Peterka Adam - Arendar Roman
6:4, 6:4
 
Knutson Dominik - Všetečka Jan
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Vala Daniel - Vodák Petr
 
Pátý Daniel - Řezníček Vladimír
1:6, 6:4, 1:0 (4)
 
 
 
Langmajer Dominik - Pechala František
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
scr.
 
Velek Daniel - Pavluv Richard
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
Rais Vítek - Kelnar Tomáš
6:4, 6:4
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (2)
 
Zelinka David - Vachtl Jiří
 
Vrbka Jiří - Šodek David
6:4, 6:2
 
 
 
Nápravník Adam - Nápravník Roman
scr.
 
Křipský Dominik - Vlkovský Vojtěch
6:1, 6:1
 
Holub Mikuláš - Říha Matyáš
7:6 (4), 6:3
 
Novák Jakub - Rous Marek
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Kadora Jakub - Kracík Matěj
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2630
Vala Daniel 2930
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Nebojsa Stanislav 3530
Kadora Jakub 3925
Poláček Lukáš 4525
Michl Filip 4825
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 114069

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pecák Štěpán21.06.2000TK Neridé
Cyprich Lukáš17.02.2001LTK Liberec
Matuszewski Piotr22.04.1998TK Slavia Orlová

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Všetečka Jan22.01.2005TC Dvůr Králové, z.s.
Vejšický Oldřich26.02.2004TJ Sokol Vysočany
Vencl Jiří20.12.1981TK Mokrá-Horákov