Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim Tour TC Brno Cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  19.-23.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Nebojsa Stanislav
 
 
 
Siwy Rudolf
6:4, 6:1
 
Aregger Lars
6:3, 6:2
 
Malý Patrik
4:6, 6:3, 7:6 (6)
 
Jiroušek Lukáš
6:1, 6:4
 
 
7:5, 6:7 (3), 7:5
 
Blecha Adam
 
Pavluv Richard
6:0, 6:3
 
 
 
Brabec Jiří
6:3, 3:6, 6:2
 
Jordanov Petr
6:2, 6:1
 
Černý Matyáš
3:6, 6:2, 6:3
 
Jančík Jakub
6:2, 1:6, 7:5
 
 
6:4, 6:4
 
Šprlák-Puk Albert
 
Vrba Daniel
6:4, 2:6, 6:2
 
 
 
Pánik Matěj
7:6 (3), 6:2
 
Kelnar Tomáš
6:3, 6:1
 
Coufal David
6:2, 6:0
 
Podzemný Vojtěch
7:6 (5), 2:6, 6:2
 
 
4:6, 6:4, 6:1
 
Jeníček Jiří
 
Podlešák Marek
7:5, 6:4
 
 
 
Pleva Jan
6:2, 6:3
 
Cintl Matěj
6:3, 4:1, scr.
 
Orlita Daniel
2:6, 6:4, 6:4
 
Dillenz Lukáš
6:4, 6:7 (5), 6:3
 
 
6:1, 7:5
 
Vlkovský Vojtěch
 
Vala Daniel
6:2, 7:5
 
 
 
Opálka Matyas
6:1, 5:7, 6:1
 
Vágner Josef
7:6 (5), 7:6 (3)
 
Klakurka Lukáš
6:2, 6:3
 
Beran Jakub
6:1, 6:3
 
 
6:2, 7:5
 
Rabas Daniel
 
Tříška Martin
6:1, 6:3
 
 
 
Buffa Petr
6:2, 6:2
 
Stavrovskij Petr
3:6, 6:3, 7:5
 
Langmajer Dominik
6:4, 4:6, 6:0
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
7:5, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Jermář Jan
 
Kadora Jakub
6:1, 6:2
 
 
 
Šoukal Martin
7:6 (4), 7:6 (3)
 
Daniel Jan
6:0, 7:5
 
Boháč Daniel
5:7, 6:3, 7:6 (8)
 
Kopeček Denis
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Poláček Lukáš
 
Rinko Štěpán
6:3, 6:1
 
 
 
Stříteský Tomáš
6:1, 4:1, scr.
 
Arendar Roman
6:1, 6:1
 
Motl Pavel
6:3, 6:1
 
Vodák Petr
6:3, 6:3
 
 
7:5, 1:6, 6:4
 
Michl Filip
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Vrba Daniel 3725
Jermář Jan 4125
Vlkovský Vojtěch 4325
Vala Daniel 4525
Kadora Jakub 4925
Šprlák-Puk Albert 5225
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 112053

Nebojsa Stanislav - Kadora Jakub
 
 
 
Dubský Marek - Langmajer Dominik
7:6 (6), 6:4
 
Kelnar Tomáš - Rabas Daniel
6:1, 7:5
 
Daniel Jan - Stříteský Tomáš
6:3, 6:1
 
 
 
 
2:6, 6:2, 1:0 (5)
 
Podzemný Vojtěch - Jermář Jan
 
Jeníček Jiří - Vlkovský Vojtěch
6:3, 7:5
 
 
 
Dillenz Lukáš - Vágner Josef
6:2, 6:2
 
Aregger Lars - Arendar Roman
6:3, 6:3
 
Coufal David - Kopeček Denis
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (4)
 
Tříška Martin - Černý Matyáš
 
Rinko Štěpán - Blecha Adam
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Sušeň Thomas - Jordanov Petr
 
Hlavoň Ondřej - Klakurka Lukáš
7:6 (1), 7:5
 
Stavrovskij Petr - Pavluv Richard
scr.
 
 
6:0, 5:7, 1:0 (2)
 
Poláček Lukáš - Michl Filip
 
Vodák Petr - Vala Daniel
6:2, 2:6, 1:0 (12)
 
 
 
 
scr.
 
Beran Jakub - Motl Pavel
 
Brabec Jiří - Jiroušek Lukáš
scr.
 
Pánik Matěj - Cintl Matěj
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Šprlák-Puk Albert - Vrba Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Vrba Daniel 3725
Jermář Jan 4125
Vlkovský Vojtěch 4325
Vala Daniel 4525
Kadora Jakub 4925
Šprlák-Puk Albert 5225
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 114053

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dostál Petr22.02.1988BLTC Brno
Bolardt Antonín07.06.1998TK AGROFERT Prostějov
Pechala František29.03.1999I.ČLTK Praha
Reček Dominik19.02.1995I.ČLTK Praha
Filo Daniel23.04.1995VSK VŠB-TU Ostrava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dubský Marek16.01.1999SK HAMR, z.s.