Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim tour - TC Brno cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  17.-21.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Paroulek Tadeáš
 
 
 
Orlita Daniel
6:3, 6:1
 
Holiš Štěpán
6:4, 4:0, scr.
 
Kelnar Tomáš
7:5, 2:6, 6:4
 
Bartoň Hynek
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Pecák Štěpán
 
Zapský Kryštof
6:3, 1:2, scr.
 
 
 
Válek Ondřej
4:6, 6:2, 6:4
 
Kozler Adam
6:4, 6:3
 
Kubík Kristián
6:4, 6:2
 
Myslivec Šimon
4:6, 6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Pátý Daniel
 
Bolardt Antonín
6:0, 6:4
 
 
 
Kodat Tobiáš
6:4, 6:0
 
Šťastný Boris
6:2, 6:1
 
Podzemný Vojtěch
6:1, 6:1
 
Vágner Josef
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Kadora Jakub
 
Rinko Štěpán
6:1, 6:3
 
 
 
Poštolka Roman
6:4, 3:6, 6:0
 
Dillenz Lukáš
7:6 (4), 6:0
 
Paulson Andrew
7:6 (4), 1:6, 7:5
 
Pučálka Jan
4:6, 6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Holiš Evžen
 
Rumler Robert
5:7, 6:3, 6:3
 
 
 
Žitko Radim
6:3, 2:1, scr.
 
Šoukal Martin
6:3, 6:3
 
Kraus Martin
6:3, 6:1
 
Pobořil Jan
6:3, 6:2
 
 
6:3, 0:6, 6:0
 
Blecha Adam
 
Nebojsa Stanislav
6:0, 2:1, scr.
 
 
 
Podlešák Marek
6:2, 6:2
 
Jurajda Adam
3:6, 6:2, 6:4
 
Jermář Jan
6:3, 3:6, 7:5
 
Menšík Jakub
7:6 (7), 4:6, 6:3
 
 
6:3, 7:5
 
Barnat Jiří
 
Vrba Daniel
6:1, 6:0
 
 
 
Sklenka Victor Andrés
6:4, 6:0
 
Šmédek Jaroslav
6:4, 6:1
 
Gorbušin Ivan
6:2, 6:4
 
Homola Patrik
6:4, 6:4
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Vlkovský Vojtěch
 
Černý Matyáš
6:3, 6:2
 
 
 
Děrkas Zdeněk
7:5, 3:6, 6:4
 
Kracík Matěj
6:0, 6:3
 
Arendar Roman
scr.
 
Chmelík Oliver
6:3, 7:5
 
 
6:2, 6:1
 
Hájek Petr
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Časový program je zveřejněn v poznámce nad seznamem startujících.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 2135
Hájek Petr 2530
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Pátý Daniel 3530
Holiš Evžen 3530
Rumler Robert 3725
Vrba Daniel 3925
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 112048

Bolardt Antonín - Rumler Robert
 
 
 
Sklenka Victor Andrés - Šťastný Boris
6:1, 6:4
 
Bartoň Hynek - Děrkas Zdeněk
scr.
 
Kubík Kristián - Válek Ondřej
0:6, 6:1, 1:0 (8)
 
 
 
 
7:5, 5:7, 1:0 (8)
 
Holiš Evžen - Bugaj Martin
 
Barnat Jiří - Pecák Štěpán
6:3, 6:2
 
 
 
Dillenz Lukáš - Vágner Josef
scr.
 
Pobořil Jan - Šoukal Martin
6:2, 6:2
 
Buffa Petr - Podzemný Vojtěch
4:0, scr.
 
Žitko Radim - Vrba Daniel
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Kovařík David - Kracík Matěj
 
Jermář Jan - Kadora Jakub
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Nebojsa Stanislav - Vodák Petr
 
Gorbušin Ivan - Mareš Vojtěch
6:3, 6:3
 
Kelnar Tomáš - Jež Jiří
7:6 (1), 6:4
 
 
6:1, 6:4
 
Blecha Adam - Rinko Štěpán
 
Černý Matyáš - Pučálka Jan
7:6 (3), 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
 
Kraus Martin - Kozler Adam
6:1, 6:4
 
Zapský Kryštof - Šmédek Jaroslav
7:5, 6:2
 
 
scr.
 
Hájek Petr - Motl Pavel
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Hájek Petr 2530
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Holiš Evžen 3530
Rumler Robert 3725
Vrba Daniel 3925
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 114048

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brabec Jiří14.10.1991TK ZVVZ Milevsko
Michl Filip02.04.1994TO SK Mělník
Herzán Miroslav23.06.1995VSK VŠB-TU Ostrava
Reček Dominik19.02.1995LTK Liberec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vodák Petr21.12.1993Jiskra Otrokovice