Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  01.-06.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Štěpánek Antonín
 
 
 
Mikula Jakub
6:3, 6:0
 
Beneš Petr
7:6, 6:2
 
Kubík Kristián
6:3, 6:4
 
Jančík Jakub
7:6, 7:6
 
 
3:6, 6:3, 6:0
 
Podlešák Marek
 
Vrbka Jiří
7:5, 6:2
 
 
 
Kraus Martin
6:1, 6:4
 
Doubek Lukáš
4:6, 6:1, 6:4
 
Blecha Adam
7:5, 3:6, 7:5
 
Motl Pavel
7:6, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Jermář Jan
 
Bíško Michal
6:4, 7:6
 
 
 
Arendar Roman
6:4, 6:2
 
Musil Mathias
6:1, 6:1
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
2:6, 6:3, 6:4
 
Langmajer Dominik
6:4, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Řezníček Vladimír
 
Rabas Daniel
4:6, 6:4, 7:5
 
 
 
Maštálka Petr
6:1, 6:1
 
Barnat Jiří
6:1, 6:2
 
Zapský Kryštof
6:4, 6:4
 
Děrkas Zdeněk
6:3, 6:1
 
 
6:3, 5:7, 6:4
 
Vlkovský Vojtěch
 
Michl Filip
6:4, 5:7, 6:2
 
 
 
Cintl Matěj
6:4, 7:6
 
Klír Petr
6:2, 6:2
 
Orlita Daniel
6:0, 6:7, 6:4
 
Válek Milan
6:4, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Tříška Martin
 
Vachtl Jiří
6:3, 7:6
 
 
 
Kubín Marian
6:1, 4:6, 6:4
 
Pavluv Richard
6:1, 6:4
 
Beran Jakub
6:1, 6:2
 
Lukáš Břetislav
6:3, 7:5
 
 
6:4, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
 
Pátý Daniel
7:5, 7:6
 
 
 
Holiš Štěpán
6:4, 7:6
 
Rais Vítek
6:1, 6:1
 
Januška Adam
6:1, scr.
 
Pleva Jan
7:6, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Řeháček Marek
 
Vojtěchovský Lukáš
6:0, 6:1
 
 
 
Jetel Michal
6:4, 6:2
 
Rinko Štěpán
6:3, 7:5
 
Peterka Adam
6:7, 7:6, 6:1
 
Černý Matyáš
6:2, 6:0
 
 
6:2, 1:0, scr.
 
Vejvara Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2930
Vejvara Lukáš 3030
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Pátý Daniel 3625
Jermář Jan 4125
Vlkovský Vojtěch 4325
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 112018

Štěpánek Antonín - Vejvara Lukáš
 
 
 
Tříška Martin - Válek Milan
6:3, 7:6
 
Zapský Kryštof - Rabas Daniel
2:1, scr.
 
Beran Jakub - Motl Pavel
7:6, 6:1
 
 
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz - Arendar Roman
6:0, 6:0
 
 
 
Holiš Štěpán - Jermář Jan
6:1, 6:0
 
 
 
Cintl Matěj - Vachtl Jiří
6:3, 6:4
 
 
 
Řezníček Vladimír - Černý Matyáš
6:4, 6:4
 
 
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
0:6, 7:5, 1:0 (8)
 
 
 
Langmajer Dominik - Lustig Daniel
6:1, 3:6, 1:0 (2)
 
 
 
Vrbka Jiří - Vojtěchovský Lukáš
6:4, 7:6
 
 
 
Klír Petr - Peterka Adam
6:0, 6:3
 
Barnat Jiří - Kubík Kristián
6:3, 6:3
 
Michl Filip - Pavluv Richard
6:4, 6:3
 
 
 
Řeháček Marek - Pleva Jan
6:4, 7:6 (6)
 
 
 
Beneš Petr - Mikula Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Rais Vítek - Januška Adam
3:6, 6:3, 1:0 (2)
 
Blecha Adam - Rinko Štěpán
6:1, 6:3
 
 
2:1, scr.
 
Nebojsa Stanislav - Bíško Michal
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2930
Vejvara Lukáš 3030
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Jermář Jan 4125
Řeháček Marek 4425
Řezníček Vladimír 4725
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 114018

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šilhavý Jan06.08.2000Severočeská tenisová o.s.
Pechala František29.03.1999I.ČLTK Praha
Süč Dominik19.09.1990LTK Liberec
Mareš Vojtěch25.05.2001Slavoj Český Brod
Šprlák-Puk Albert20.09.1999TK AGROFERT Prostějov
Krumich Martin26.12.2002TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lustig Daniel25.11.1984RPM OÁZA Říčany