Název: | Compass Cup | Pořadatel: | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | Datum: | 20.-21.04. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Tříška Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šubert Vítek | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mikula Jakub | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Dusík Milan | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Bartoň Matyáš | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Camfrla Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Hankovec Václav | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bareš David | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Richtar Lukáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | scr. | | |
| | | | | |
Uhřík Tadeáš | 4:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Mamica Jiří | | | | | |
| | | | | |
Vyhlas Radek | | | | | scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stoček Jakub | | 1:0, scr. | | | |
| | | | | |
Šubert Vít | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Tomíška Ondřej | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Šnajdr Jaroslav | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Linha Jiří | | | | | |
| | | | | |
Bena Libor | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Minx David | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Makovec Tomáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Laža Filip | | | scr. | | |
| | | | | |
Zaporozhchenko Ihor | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Válek Milan | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Program neděle: 9:00 Tříška - Camfrla, Tomíška - Vyhlas, 10:00 Sirotková - Mamicová, Maťhová - Havrlíková, 11:30 Bareš - , Válek - |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Tříška Martin | 59 | 20 | Válek Milan | 75 | 20 | Hankovec Václav | 166 | 12 | Linha Jiří | 170 | 12 | Bena Libor | 182 | 12 | Vyhlas Radek | 212 | 9 | Camfrla Štěpán | 226 | 9 | Mamica Jiří | 287 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 103 |
Kódové číslo akce: 112004 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Holub Josef | 27.03.1979 | Wilson tenis centrum z.s. | Dopita Jiří | 02.04.1991 | Sokol Smíchov I. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Válek Milan | 04.09.1999 | TK Sport Kolovraty | Tříška Martin | 03.10.1991 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Pospíšil Lukáš Ing.Bc. | 05.12.1979 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | Štyler Ondřej | 01.06.2000 | I.ČLTK Praha |
|