Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
19
LTC Mladá Boleslav o.s. TK Neridé
2:7
5:15
60:99
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Makovička Daniel
15
Příhoda Jan (H)
25
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Pavel Tomáš
4
Hauge Lukáš
25
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Michálková Barbora (H)
3
Zýtová Julie (H)
20
6:7
4:1
 
18
8
2
1
1
0
4.
Šprojcarová Veronika
9
Těhníková Ema
9
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Němeček Václav (H)
6
Mareš Vojtěch (H)
15
7:6
2:6
1:6
10
18
1
2
0
1
6.
Neuhäuser Matěj
1
Bouček František
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Řezáčová Zuzana
Kadlecová Hana (H)
9
9
Zýtová Julie (H)
Těhníková Ema
20
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Makovička Daniel
Němeček Václav (H)
15
6
Příhoda Jan (H)
Hauge Lukáš
25
25
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
9.
Pavel Tomáš
Neuhäuser Matěj
4
1
Mareš Vojtěch (H)
Bouček František
15
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
60
99
5
15
2
7

Soupiska LTC Mladá Boleslav o.s.

jméno
nar.
BH
1
Makovička Daniel
22.04.2002
135
15
2
Pavel Tomáš
14.01.2003
533
4
3
Maštálka Petr
13.11.2002
167
12
4
Němeček Václav (H)
05.01.2004
447
6
5
Švejk Martin
16.03.2004
791
3
6
Zemanec Petr
31.05.2002
638
4
7
Kozderka Marek
01.04.2004
1128
1
8
Hadaščok Vojtěch
25.07.2005
1128
1
9
Dostál Tadeáš
27.05.2005
1128
1
10
Tišer Marek
30.05.2001
1128
1
11
Neuhäuser Matěj
11.02.2005
1128
1
21
Řezáčová Zuzana
27.01.2002
171
9
22
Michálková Barbora (H)
03.04.2006
595
3
23
Šprojcarová Veronika
11.09.2003
211
9
24
Kadlecová Hana (H)
02.06.2004
179
9
25
Horáčková Lucie
28.04.2003
495
4
26
Žabková Kiara (EU)
16.05.2007
672
3

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
21
35
2
Pučálka Jan
18.03.2002
25
35
3
Příhoda Jan (H)
13.05.2002
50
25
4
Burian Vojtěch
21.04.2003
56
25
5
Jiroušek Lukáš
19.07.2001
62
25
6
Hauge Lukáš
17.03.2003
64
25
7
Mareš Vojtěch (H)
25.05.2001
114
15
8
Beneš Martin
07.02.2004
116
15
9
Bouček František
17.07.2005
523
4
21
Kajuru Oby Ange (Z)
26.01.2002
9
45
22
Šalková Dominika
28.06.2004
39
25
23
Gröss Anna (EU)
10.03.2002
40
25
24
Zýtová Julie (H)
01.02.2003
43
20
25
Fantová Kristýna
09.08.2002
58
20
26
Těhníková Ema
03.09.2004
159
9
27
Šelmátová Kateřina
23.06.2001
654
3