Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR
Pořadatel:  ČTS
Datum:  05.-10.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Rakouš Michal (1)
 
 
 
Jourdren Philippe
6:3, 6:1
 
Janoušek Šimon
2:6, 6:1, 7:5
 
Kovář Josef
6:1, 6:0
 
Barina Václav
6:4, 6:2
 
Zapský Tobiáš (12)
6:2, 6:1
 
 
 
Fejka Štěpán (13)
6:1, 6:3
 
 
 
Slováček Martin
6:3, 6:1
 
Bílek Dominik
6:3, 6:0
 
Horáček Filip
7:6 (4), 6:1
 
Bill Adam
6:2, 6:4
 
Techlovský Tomáš (8)
6:1, 6:1
 
 
 
Šimek Kristián (4)
6:2, 6:1
 
 
 
Kouba Vojtěch
6:3, 6:4
 
Motal David
6:2, 6:2
 
Dorazil Tadeáš
6:1, 6:2
 
Homola Matyáš
6:2, 6:0
 
Jaroš Vojta (16)
6:3, 3:6, 6:2
 
 
 
Buba Alexej (15)
0:6, 6:0, 6:2
 
 
 
Michna Gabriel
5:7, 6:3, 7:5
 
Smolík David
6:4, 7:6 (4)
 
Klar Dominik
6:0, 6:1
 
Krkoška Šimon
6:4, 6:4
 
Drlík David (5)
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Maršík Matyáš (6)
 
Bejček Simon
6:1, 6:3
 
Toman Karel
6:3, 7:6 (4)
 
Lelek Petr
6:2, 6:0
 
Řehoř Benjamín
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Kačín Ondřej (9)
 
 
4:6, 6:1, 6:1
 
Ježek Vojtěch (11)
 
Bačík Matěj
6:4, 6:4
 
Tomica Daniel
7:6 (0), 7:6 (2)
 
Stehlík Vilém
6:1, 6:4
 
Šuda Jakub
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:4
 
Kabrhel Šimon (3)
 
 
6:2, 6:1
 
Havel Tomáš (7)
 
Martin Duffek Tomas
4:6, 6:4, 6:3
 
Baštýř Jakub
6:2, 6:1
 
Kovařík Dominik
6:2, 5:7, 7:5
 
Hron Lukáš
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Pšeničnyj Dmitrij (10)
 
 
6:1, 6:2
 
Mikeš Marek (14)
 
Jakimič Liam
6:2, 6:1
 
Venc Tomáš
6:3, 6:4
 
Palacký Jakub
6:1, 7:5
 
Turek Ondřej
6:2, 2:6, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Dufek Pavel Oliver (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry neděle 10:00
Počet účastníků48
NasazeníBH
Rakouš Michal 160
Dufek Pavel Oliver 360
Kabrhel Šimon 460
Šimek Kristián 660
Drlík David 760
Maršík Matyáš 945
Havel Tomáš 1045
Techlovský Tomáš 1245
Kategorie : 15Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712700

Havel Tomáš - Dufek Pavel Oliver (1)
 
 
 
Venc Tomáš - Baštýř Jakub
6:2, 6:3
 
Horáček Filip - Jakimič Liam
2:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Krkoška Šimon - Šuda Jakub
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
Jaroš Vojta - Kouba Vojtěch
6:3, 6:2
 
Maršík Matyáš - Mikeš Marek (6)
1:6, 7:6 (0), 1:0 (8)
 
 
 
Kabrhel Šimon - Ježek Vojtěch (3)
6:3, 6:3
 
 
 
Klar Dominik - Palacký Jakub
6:3, 6:2
 
Slováček Martin - Tomica Daniel
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Kovařík Dominik - Toman Karel
5:7, 7:6 (4), 1:0 (9)
 
Lelek Petr - Bílek Dominik
6:1, 7:5
 
Jourdren Philippe - Šimek Kristián (5)
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:4, 7:6 (5)
 
Janoušek Šimon - Barina Václav (8)
 
Turek Ondřej - Kovář Josef
4:6, 7:5, 1:0 (12)
 
Bačík Matěj - Martin Duffek Tomas
6:3, 6:1
 
Štěpánek Adam - Fejka Štěpán
6:1, 6:3
 
Smolík David - Buba Alexej
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
 
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
Kačín Ondřej - Zapský Tobiáš (4)
 
 
6:1, 7:5
 
Pšeničnyj Dmitrij - Michna Gabriel (7)
 
Homola Matyáš - Řehoř Benjamín
6:2, 6:3
 
Motal David - Dorazil Tadeáš
6:3, 6:3
 
Bill Adam - Bejček Simon
6:0, 6:2
 
Hron Lukáš - Stehlík Vilém
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
 
6:1, 6:2
 
Drlík David - Techlovský Tomáš (2)
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Dufek Pavel Oliver 360
Kabrhel Šimon 460
Šimek Kristián 660
Drlík David 760
Maršík Matyáš 945
Havel Tomáš 1045
Techlovský Tomáš 1245
Kačín Ondřej 1345
Kategorie : 15Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 714700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štěpánek Adam26.04.2011LTK Liberec