Datum narození: | 30.03.2012 |
Platnost reg. do: | 18.11.2024 |
Klub: | TK Slavia Plzeň |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-L | TK Slavia Plzeň | 117 (15) | |||
2023-Z | TK Slavia Plzeň | 61 (30) | 405 (6) |
||
2023-L | TK Slavia Plzeň | 39 (35) | 274 (9) |
||
2024-Z | TK Slavia Plzeň | 16 (60) | 190 (12) |
09.12.2023Sokol Královice (C - 750), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Jougl Matyáš | 6:2, 7:6 (3) |
4>2 | Řehoř Benjamín | - | Nováček Bořivoj | 6:0, 6:4 |
2>1 | Řehoř Benjamín | - | Tichy Jan | 6:2, 6:0 |
získané body: 30 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Urban Lukáš | - | Řehoř Benjamín | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Korolskyi, Kocanda | - | Hron, Řehoř | 4:6, 6:3, 1:0 |
získané body: 0 b. |
27.12.2023, TK SokolovTK Sokolov (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svoboda David | - | Řehoř Benjamín | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.12.2023, TK SokolovTK Sokolov (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kačín, Zapský | - | Svoboda, Řehoř | 7:5, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Černý Ondřej | 6:0, 6:3 |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Masopust Matěj | 7:6, 6:2 |
4>2 | Toman Karel | - | Řehoř Benjamín | 6:2, 6:0 |
získané body: 19 b. |
09.03.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Mertl Sebastian | scr. |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Horečný Christian | 6:4, 6:2 |
4>2 | Řehoř Benjamín | - | Li Rui | 6:2, 6:4 |
2>1 | Řehoř Benjamín | - | Hovorka Hugo | 6:1, 6:3 |
získané body: 30 b. |
09.03.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.12.2023LTK Liberec (B - 800), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Řehoř Benjamín | - | Kareis Jan | 6:0, 6:0 |
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Hoffelner Tomáš | 6:2, 6:2 |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Zikmund Adam | 6:4, 6:4 |
4>2 | Krkoška Šimon | - | Řehoř Benjamín | 6:4, 6:3 |
získané body: 96 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Zlámala Dominik | 6:0, 6:0 |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Rulík Jan | scr. |
4>2 | Řehoř Benjamín | - | Skácel Štěpán | 6:3, 6:3 |
2>1 | Řehoř Benjamín | - | Král Jáchym | 6:2, 6:0 |
získané body: 80 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
12.01.2024, A1 - O pohár města RakovníkaSK TALENT 13 - spolek (A - 1000), K: 14/14 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Řehoř Benjamín | - | Kindl Samuel | 6:1, 6:2 |
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Zikmund Adam | 6:1, 6:2 |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Krkoška Šimon | 6:3, 6:4 |
4>2 | Šuda Jakub | - | Řehoř Benjamín | 6:3, 6:2 |
získané body: 125 b. |
12.01.2024, A1 - O pohár města RakovníkaSK TALENT 13 - spolek (A - 1000), K: 14/14 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mikeš, Řehoř | - | Král, Bartůška | 6:4, 6:4 |
8>4 | Wollner, Schamberger | - | Mikeš, Řehoř | 6:3, 6:2 |
získané body: 42 b. |
02.02.2024, A2Pliskova Tennis Academy-Říčany (A - 1000), K: 14/14 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Řehoř Benjamín | - | Zikmund Adam | 5:7, 6:4, 7:5 |
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Bartůška Jan | 7:6, 6:2 |
8>4 | Krkoška Šimon | - | Řehoř Benjamín | 2:6, 6:4, 6:2 |
získané body: 87 b. |
17.02.2024, Halové MČRČTS (H), K: 15/15 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Řehoř Benjamín | - | Schamberger Sebastian | 6:4, 6:1 |
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Výtisk Josef | 6:2, 6:4 |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Havlík Jan | 6:1, 6:3 |
4>2 | Motal David | - | Řehoř Benjamín | 6:4, 6:1 |
získané body: 143 b. |
15.03.2024, A3TK Havířov, z.s. (A - 1000), K: 13/13 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Řehoř Benjamín | - | Ječmínek Tobiáš | 6:1, 6:3 |
16>8 | Řehoř Benjamín | - | Bulejka Adam | 6:1, 6:0 |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Lešingr Jiří | 6:2, 6:0 |
4>2 | Krkoška Šimon | - | Řehoř Benjamín | 6:3, 6:1 |
získané body: 110 b. |