Datum narození: | 05.04.2010 |
Platnost reg. do: | 29.10.2024 |
Klub: | TK Pelhřimov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK Pelhřimov | 262 (12) | |||
2022-Z | TK Pelhřimov | 105 (20) | 392 (4) |
||
2022-L | TK Pelhřimov | 100 (20) | 389 (4) |
||
2023-Z | TK Pelhřimov | 119 (1) | 288 (6) |
||
2023-L | TK Pelhřimov | 226 (1) | 209 (9) |
||
2024-Z | TK Pelhřimov | 121 (15) |
919 (3) | ||
2024-L | TK Pelhřimov | 120 (15) |
873 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Kocanda Petr | - | Baštýř Jakub | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Polášek, Toman | - | Pražma, Baštýř | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 7/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Baštýř Jakub | - | Volšička Vojtěch | 6:2, 6:1 |
8>4 | Janoušek Šimon | - | Baštýř Jakub | 6:0, 6:0 |
získané body: 19 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Kynčl Jakub | - | Baštýř Jakub | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024, Race to Wimbledon 2024 by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žďárský Lukáš | - | Baštýř Jakub | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Race to Wimbledon 2024 by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pilný, Žďárský | - | Baštýř, Kodeš | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Baštýř Jakub | - | Krejsa Daniel | 6:3, 6:0 |
8>4 | Babica Lukáš | - | Baštýř Jakub | 6:4, 6:1 |
získané body: 25 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |