Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TK Sparta Praha
Datum:  24.-28.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Kločurek Daniel
 
 
 
Korolenko Kirill
6:7, 6:4, 6:2
 
Vaněk Daniel
6:3, 6:4
 
Kollert Jonáš
6:3, 6:1
 
Voleský Daniel
3:6, 6:2, 6:3
 
 
7:6, 0:6, 6:2
 
Šafrata David
 
Šnajdr Denis
6:3, 7:6
 
 
 
Macháček David
7:5, 6:1
 
Blaška Sebastian
6:3, 6:3
 
Valenta Ondřej
6:4, 6:2
 
Novák Matěj
6:1, 7:5
 
 
3:6, 6:0, 6:2
 
Raštica Jan
 
Kozlovský Matyáš
6:2, 6:2
 
 
 
Martínek Tobiáš
6:0, 6:2
 
Buchanevyč Vladislav
6:2, 6:7, 6:4
 
Čank Tobiáš
6:4, 6:4
 
Fejka Matěj
7:6
 
 
6:1, 6:2
 
Brückner David
 
Chodora Radek
6:3, 5:7, 6:1
 
 
 
Žiška Štěpán
7:5, 6:1
 
Rat Daniel
7:5, 6:3
 
Robenek Štěpán
6:3, 6:0
 
Brettl Tobiáš
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Pospíšil Matěj
 
Fröhlich Max
6:3, 6:3
 
 
 
Zachař Jan
6:2, 6:2
 
Lebiš Josef
scr.
 
Ambrož Bruno
6:3, 6:1
 
Svoboda Josef
6:3, 7:5
 
 
6:3, 6:2
 
Škrlík Mathias
 
Fröhlich Jan
6:4, 6:3
 
 
 
Psota Jan
6:1, 6:3
 
Čepelík Matouš
6:4, 6:2
 
Majc Mário
6:1, 6:2
 
Krejčí Tomáš
6:1, 6:4
 
 
2:6, 6:0, 6:1
 
Dvořák Filip
 
Klofáč Tobiáš
6:4, 3:6, 6:3
 
 
 
Fojtů Lukas
6:1, 6:0
 
Sýkora Jan
6:4, 6:1
 
Kubec Filip
6:1, 6:1
 
Zerai Rayen
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Hanačík Antonín
 
Komínek Kryštof
4:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Kylsán Jakub
6:2, 6:2
 
Duda Adam
6:2, 6:0
 
Kotrc Aleš
6:4, 6:7, 6:4
 
Šidlík Jan
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:0
 
Petrofský David
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí 27.9.2021 Rozehrávka možná na kurtu A nebo 5 od 8:30 do 8:50 hodin. Program: začátek v 9:00- čtvrtfinále singlů, následně semifinále singlů, ne dříve než ve 12:30 plánujeme semifinále debla .
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kločurek Daniel 2945
Petrofský David 3045
Dvořák Filip 3635
Kozlovský Matyáš 4135
Raštica Jan 4235
Pospíšil Matěj 4335
Fröhlich Max 4435
Klofáč Tobiáš 4530
Kategorie : 12Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 512293

Petrofský David - Dvořák Filip
 
 
 
Martínek Tobiáš - Valenta Ondřej
scr.
 
Buchanevyč Vladislav - Brettl Tobiáš
6:2, 4:6, 1:0
 
Korolenko Kirill - Svoboda Josef
7:6, 6:7, 1:0 (9)
 
 
 
 
6:3, 7:6
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
7:5, 6:4
 
 
 
Lebiš Josef - Macháček David
6:1, 6:7 (6)
 
Robenek Štěpán - Vágner Dominik
6:4, 6:1
 
Čepelík Matouš - Žiška Štěpán
6:3, 6:3
 
Ambrož Bruno - Hošpes Matyáš
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:7 (8)
 
Hanačík Antonín - Šnajdr Denis
 
Šafrata David - Kubec Filip
6:2, 2:6, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:3, 4:6 (10)
 
Čank Tobiáš - Zerai Rayen
 
Duda Adam - Chodora Radek
6:4, 6:3
 
Šidlík Jan - Rat Daniel
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Klofáč Tobiáš - Kozlovský Matyáš
 
Brückner David - Škrlík Mathias
6:2, 7:5
 
 
 
 
2:6, 6:1 (8)
 
Kotrc Aleš - Psota Jan
 
Fejka Matěj - Krejčí Tomáš
6:4, 6:3
 
Fojtů Lukas - Vaněk Daniel
7:5, 6:7, 1:- (05)
 
 
7:5, 3:6 (6)
 
Pospíšil Matěj - Raštica Jan
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Petrofský David 3045
Dvořák Filip 3635
Kozlovský Matyáš 4135
Raštica Jan 4235
Pospíšil Matěj 4335
Fröhlich Max 4435
Klofáč Tobiáš 4530
Fröhlich Jan 4830
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 514293

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Košárko Filip31.05.2008TK AGROFERT Prostějov
Přáda Jaroslav01.07.2009I.ČLTK Praha
Postupa Martin26.04.2007VSK VŠB-TU Ostrava
Pešat Oliver19.02.2007TK Na Dolině o.s.
Klacek Tadeáš22.08.2009Lokomotiva Trutnov
Laššan Radek10.08.2009HTK Třebíč
Braun Denis18.04.2008Severočeská tenisová o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vágner Dominik25.08.2009TK AGROFERT Prostějov
Šmejcký Jakub09.02.2008I.ČLTK Praha