Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TC Chrudim z.s.
Datum:  10.-14.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Kločurek Daniel
 
 
 
Korolenko Kirill
6:1, 6:1
 
Macháček David
6:3, 6:3
 
Čank Tobiáš
3:6, 6:2, 6:2
 
Zerai Rayen
6:3, 0:6, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Brückner David
 
Čepelík Matouš
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
Fojtů Lukas
6:1, 7:6 (4)
 
Blaška Sebastian
6:1, 6:3
 
Vaněk Daniel
6:4, 6:4
 
Žiška Štěpán
7:6 (3), 1:6, 6:2
 
 
7:6 (3), 7:5
 
Fröhlich Jan
 
Kozlovský Matyáš
4:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Krejčí Tomáš
6:2, 7:5
 
Svoboda Josef
6:3, 6:1
 
Zeman Jakub
7:5, 6:4
 
Kollert Jonáš
4:6, 6:4, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Grois Ondřej
 
Zachař Jan
6:3, 6:2
 
 
 
Valenta Ondřej
6:1, 6:1
 
Jandík Patrik
6:0, 6:0
 
Dujka Dominik
6:0, 6:0
 
Rat Daniel
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Fröhlich Max
 
Komínek Kryštof
6:4, 6:3
 
 
 
Juliš Adam
6:2, 6:1
 
Wirgler Tomáš
6:4, 6:1
 
Lebiš Josef
7:5, 6:3
 
Kovář Adam
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Voleský Daniel
 
Chodora Radek
4:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Holub Martin
6:4, 6:2
 
Motal Jan
6:0, 6:1
 
Čech Marek
6:0, 6:1
 
Kylsán Jakub
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Postupa Martin
 
Hanačík Antonín
6:4, 6:1
 
 
 
Kotrba Adam
6:3, 6:4
 
Střílka Sven
6:2, 6:4
 
Spáčil Jan
3:6, 6:0, 6:1
 
Luňák Maxim
6:3, 6:2
 
 
6:1, 7:6 (3)
 
Žahour Richard
 
Šmejcký Jakub
6:4, 6:3
 
 
 
Kvapil Tomáš
3:6, 6:2, 6:4
 
Kotrc Aleš
6:3, 6:0
 
Šidlík Jan
7:5, 6:3
 
Martínek Tobiáš
7:6 (2), 3:6, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Petrofský David
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM ÚTERÝ 14.9.
finále dvouhry a finále čtyřhry

10:00 hod.: finále 2hry, po odpočinku finále 4hry.

PROGRAM PONDĚLÍ 13.9.
čtvrtfinále a semifinále dvouhry, semifinále čtyřhry

9:00 hod.: čtvrtfinále 2hry, po odpočinku 12:45 hod. semifinále 2hry.

ND 15:00 hod.: semifinále 4hry.

PROGRAM NEDĚLE 12.9.
osmifinále dvouhry, osmifinále a čtvrtfinále čtyřhry

9:00 hod.: osmifinále 2hry.

ND 11:30 hod.: osmifinále 4hry, po odpočinku QF 4hry.

PROGRAM SOBOTA 11.9.
1.a 2.kolo dvouhry, 1.kolo čtyřhry

Aktualizace pátek 20:10 hod.: 4.nasazený hráč Raštica Jan z turnaje odstoupil pro nemoc až po rozlosování hlavní soutěže. Jeho místo v hracím plánu obsadí jako 17.nasazený hráč Postupa Martin. Na místo Postupy může být přijat náhradník. Zbylí 3 přihlášení lucky losers budou o této možnosti vyrozuměni na SMS.

Aktualizace pátek 21:10 hod.: Na uvolněné místo se přihlásili 2 lucky losers, losem byl vybrán hráč Čech Marek.

Osobní prezence hráčů a platba startovného minimálně 15 minut před začátkem utkání.

9:00 hod. (začátek utkání, nikoli čas příjezdu): Korolenko, Macháček, Krejčí, Svoboda, Juliš, Wirgler, Čank, Zerai, Vaněk, Žiška, Fojtů, Blaška, Zeman, Kollert, Valenta, Jandík, Holub (1.LL), Motal, Dujka, Rat, Lebiš, Kovář.

ND 10:00 hod.: Čech (2.LL), Kylsán, Kotrba, Střílka, Spáčil, Luňák, Kvapil, Kotrc, Šidlík, Martínek.

ND 11:30 hod.: Kločurek, Brückner, Čepelík, J.Fröhlich, M.Fröhlich, Zachař, Chodora, Komínek, Kozlovský, Voleský, Grois.

ND 12:00 hod.: Postupa (místo 4.nas.), Petrofský, Šmejcký, Žahour, Hanačík.

Přihlášky do 4hry do 13:00 hod.
Přihlašovací listina je na nástěnce v areálu klubu.

Způsob hry:
2hra: celý 3.set, NO SERVICE LET.
4hra: NO AD (bez výhod), NO SERVICE LET, Super tie-break do 10 bodů místo 3.setu.

Zveřejněno v pátek v 18:10 hod.

Aktuální výsledky během hracího dne nebudou zapisovány na nástěnku ale budou na: courthive.com/live/CTS

Záznamy budou na YouTube kanálu Vistasport. Live stream z kurtů č.2 a 3 bude na: https://vistasport.cz/VistaTV/VistaTV

Počet účastníků48
NasazeníBH
Kločurek Daniel 2945
Petrofský David 3045
Kozlovský Matyáš 4135
Fröhlich Max 4435
Fröhlich Jan 4830
Hanačík Antonín 5630
Komínek Kryštof 6825
Grois Ondřej 7025
Kategorie : 12Součet BH: 270
Kódové číslo akce: 512261

Kozlovský Matyáš - Petrofský David
 
 
 
Buchanevyč Vladislav - Kollert Jonáš
6:3, 6:0
 
Blaška Sebastian - Spáčil Jan
6:3, 6:0
 
Kotrba Adam - Valenta Ondřej
6:1, 6:3
 
Kovář Adam - Postupa Martin
6:1, 4:6, 1:0 (0)
 
Kotrc Aleš - Svoboda Josef
3:6, 6:2, 1:0 (2)
 
Zeman Jakub - Žahour Richard
3:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Brückner David - Škrlík Mathias
7:5, 6:4
 
 
 
Krejčí Tomáš - Lebiš Josef
6:3, 6:0
 
Kvapil Tomáš - Motal Jan
6:1, 6:2
 
Čech Marek - Wirgler Tomáš
6:7 (1), 6:4, 1:0 (10)
 
Martínek Tobiáš - Zachař Jan
6:4, 6:2
 
 
6:1, 7:6 (2)
 
Grois Ondřej - Hanačík Antonín
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Čank Tobiáš - Macháček David
6:3, 6:3
 
Černovický Jakub - Luňák Maxim
6:1, 6:3
 
Dujka Dominik - Zerai Rayen
6:3, 2:6, 1:0 (10)
 
Jandík Patrik - Juliš Adam
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Kločurek Daniel - Čepelík Matouš
 
Chodora Radek - Voleský Daniel
7:5, 6:1
 
 
 
Korolenko Kirill - Střílka Sven
6:0, 6:4
 
Holub Martin - Kylsán Jakub
6:2, 6:2
 
Fojtů Lukas - Vaněk Daniel
6:2, 6:0
 
Rat Daniel - Šidlík Jan
6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic25
NasazeníBH
Kločurek Daniel 2945
Petrofský David 3045
Kozlovský Matyáš 4135
Fröhlich Max 4435
Fröhlich Jan 4830
Škrlík Mathias 4930
Hanačík Antonín 5630
Komínek Kryštof 6825
Kategorie : 12Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 514261

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Raštica Jan19.03.2008TK AGROFERT Prostějov
Přáda Jaroslav01.07.2009I.ČLTK Praha
Loučka Ondřej23.09.2008SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hromek Adrian13.05.2008TENIS Klánovice