Datum narození: | 08.01.2008 |
Platnost reg. do: | 15.11.2024 |
Klub: | TK Písek |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | TK Strakonice | 167 (20) | |||
2020 | TK Strakonice | 44 (35) | 235 (12) |
||
2021 | TK Strakonice | 28 (1) | 75 (25) |
||
2022-Z | TK Písek | 67 (20) |
486 (4) | ||
2022-L | TK Písek | 74 (15) |
287 (6) | ||
2023-Z | TK Písek | 99 (1) |
204 (9) | ||
2023-L | TK Písek | 209 (1) |
170 (12) | ||
2024-Z | TK Písek | 140 (15) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/8 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/8 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
17.11.2023, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Linha Jiří | - | Žahour Richard | 6:2, 3:6, 6:3 |
získané body: 0 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Fiala, Fiala | - | Žahour, Hlinka | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žahour Richard | - | Šubert Daniel | 6:1, 6:1 |
8>4 | Žahour Richard | - | Kafka Tomáš | 6:3, 6:4 |
4>2 | Žahour Richard | - | Ambrož Bruno | 6:2, 7:5 |
2>1 | Zeman Jakub | - | Žahour Richard | 7:5, 6:4 |
získané body: 27 b. |
16.12.2023, Halový okresní přebor PísekTK Písek (P - 400), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žahour Richard | - | Konfršt Ondřej | 6:1, 6:0 |
4>2 | Žahour Richard | - | Hašek Antonín | 6:1, 7:5 |
2>1 | Žahour Richard | - | Stichenwirth Petr | 6:2, 6:2 |
získané body: 30 b. |
16.12.2023, Halový okresní přebor PísekTK Písek (P - 400), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Stichenwirth, Žahour | - | Čechal, Konfršt | 6:3, 6:2 |
2>1 | Stichenwirth, Žahour | - | Dufek, Hašek | 6:2, 6:1 |
získané body: 14 b. |
13.01.2024, Krumlovský pohárLTC Český Krumlov (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žahour Richard | - | Vachta Matěj | 7:5, 7:5 |
8>4 | Wölfl Jáchym | - | Žahour Richard | 6:2, 7:6 |
získané body: 13 b. |
13.01.2024, Krumlovský pohárLTC Český Krumlov (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Schaur, Wölfl | - | Žahour, Zeman | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žahour Richard | - | Mráz Jakub | 6:3, 6:4 |
8>4 | Žahour Richard | - | Kuba Luboš | 6:3, 7:5 |
4>2 | Dymák Filip | - | Žahour Richard | 6:3, 6:7, 1:0 |
získané body: 23 b. |
20.01.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kuba, Beneda | - | Žahour, Kylsán | 7:5, 4:6, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, TK J.HRADEC CUP Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žahour Richard | - | Babica Lukáš | 6:2, 6:2 |
8>4 | Žahour Richard | - | Fencl Tomáš | 6:3, 1:6, 7:5 |
4>2 | Žahour Richard | - | Matoušek David | 6:4, 7:5 |
2>1 | Žahour Richard | - | Bryol Filip | 6:2, 1:6, 6:2 |
získané body: 40 b. |
03.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žahour Richard | - | Matějíček Štěpán | 6:3, 6:3 |
8>4 | Žahour Richard | - | Freiberg Radim | 6:4, 6:2 |
4>2 | Žahour Richard | - | Fencl Tomáš | 2:6, 6:3, 1:0 (7) |
2>1 | Rychnavský Jonáš | - | Žahour Richard | 6:1, 6:2 |
získané body: 27 b. |
03.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žahour, Rychnavský | - | Li, LI | 6:1, 6:2 |
4>2 | Hlavnička, Zedek | - | Žahour, Rychnavský | 6:4, scr. |
získané body: 9 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mallát Roman | - | Žahour Richard | scr. |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |