Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  MČR - 95. Pardubická juniorka
Pořadatel:  ČTS
Datum:  06.-12.08.
Věk. kategorie:  dorost
Nicod Jakub (1)
 
 
 
Horák Filip
6:4, 6:0
 
Stauch Daniel
6:2, 6:4
 
Valeš Vojtěch
6:4, 2:6, 6:3
 
Vrba Jakub
7:6 (8), 3:6, 6:2
 
Vejšický Oldřich (14)
4:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Brunclík Petr (9)
6:3, 6:0
 
 
 
Šmejkal Šimon
1:6, 6:2, 6:1
 
Jupa Jakub
6:4, 6:1
 
Lebiš Josef
6:0, 6:3
 
Kozumplík Michal
6:4, 7:5
 
Mrůzek Štěpán (6)
6:0, 6:2
 
 
 
Donald Matthew William (4)
7:5, 6:2
 
 
 
Peták Denis
6:2, 6:3
 
Němeček Václav
6:2, 6:2
 
Duda Adam
scr.
 
Spáčil Jan
6:1, 6:3
 
Velík Lukáš (11)
6:2, 6:3
 
 
 
Kratochvíl Ondřej (15)
6:2, 6:4
 
 
 
Krejčí Jan
6:4, 6:3
 
Vlček Daniel
6:3, 3:6, 6:1
 
Vacula Filip
scr.
 
Fáček Jan
6:1, 6:4
 
Mrva Maxim (5)
6:3, 5:7, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Filip Jakub (8)
 
Paroulek Filip
5:7, 6:4, 6:1
 
Kolářík Jakub
6:2, 6:0
 
Rouchal Dominik
6:0, 6:2
 
Mach Štěpán
4:6, 6:2, 7:6 (1)
 
 
6:4, 6:2
 
Nápravník Adam (13)
 
 
3:1, scr.
 
Čížek Jiří (16)
 
Homola Patrik
6:4, 6:2
 
Kučera Jonáš
2:6, 6:1, 7:6 (2)
 
Veigl Jakub
6:1, 2:6, 6:4
 
Bien Daniel
6:1, 7:6 (6)
 
 
6:1, 6:3
 
Petr Vojtěch (3)
 
 
6:4, 6:2
 
Kalina Vít (7)
 
Mojžíš Dominik
6:4, 6:0
 
Švojgr Kryštof
6:2, 6:4
 
Sklenička Štěpán
6:3, 7:6 (3)
 
Leipner Petr
6:1, 6:0
 
 
0:6, 7:5, 6:1
 
Janoušek Lukáš (12)
 
 
6:7 (5), 6:4, 0:0 scr.
 
Zlatohlávek Tomáš (10)
 
Kusý Jan
6:1, 6:2
 
Brill Jindřich
4:6, 6:3, 6:2
 
Knesl David
6:4, 3:6, 6:3
 
Mach Jan
6:4, 5:7, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Bartoň Hynek (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kvapil Jakub (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program pátek 12.8 C- Valentová vs. Smékalová 11:00 C- Nicod vs. Bartoň ne před 13:00 . Hráč Kumstát se odhlásil (covid). Nahrazen byl nejvýše postaveným zaprezentovaným náhradníkem (Nápravník). Hráč Velík nenastoupil k utkání osmifinále dvouhry a čtvrtfinále čtyřhry pro nevolnost. Hráč Vlček nenastoupil k utkání osmifinále dvouhry pro nevolnost. Hráč Filip skrečoval utkání čtvrtfinále dvouhry pro nevolnost. Hráč Kalina skrečoval utkání čtvrtfinále dvouhry pro křeče.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nicod Jakub 260
Petr Vojtěch 360
Donald Matthew William 560
Mrva Maxim 660
Mrůzek Štěpán 860
Bartoň Hynek 960
Kalina Vít 945
Filip Jakub 1045
Kategorie : 15Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 312700

Donald Matthew William - Nicod Jakub (1)
 
 
 
Bien Daniel - Mach Štěpán
6:1, 6:1
 
Veigl Jakub - Knesl David
6:2, 6:4
 
Paroulek Filip - Stauch Daniel
scr.
 
Sklenička Štěpán - Horák Filip
6:3, 6:3
 
Kalina Vít - Velík Lukáš (5)
6:1, 6:1
 
 
 
Jupa Jakub - Mrůzek Štěpán (3)
6:0, 7:5
 
 
 
Olšar Štěpán - Kolářík Jakub
7:5, 7:6 (5)
 
Vrba Jakub - Kratochvíl Ondřej
7:5, 6:1
 
Vejšický Oldřich - Vaněk Daniel
6:2, 7:6 (5)
 
Vacula Filip - Kozumplík Michal
6:4, 6:3
 
Janoušek Lukáš - Homola Patrik (7)
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Valeš Vojtěch - Duda Adam (8)
 
Lebiš Josef - Spáčil Jan
6:4, 6:2
 
Švojgr Kryštof - Brill Jindřich
6:2, 6:2
 
Nápravník Adam - Němeček Václav
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Kusý Jan - Kučera Jonáš
7:6 (4), 6:4
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Filip Jakub - Zlatohlávek Tomáš (4)
 
 
6:2, 6:3
 
Peták Denis - Brunclík Petr (6)
 
Mach Jan - Mojžíš Dominik
7:6 (3), 6:1
 
Vlček Daniel - Fáček Jan
6:2, 6:3
 
Leipner Petr - Šmejkal Šimon
6:3, 5:7, 1:0 (5)
 
Krejčí Jan - Rouchal Dominik
5:7, 6:3, 1:0 (8)
 
 
6:1, 6:1
 
Bartoň Hynek - Mrva Maxim (2)
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Nicod Jakub 260
Donald Matthew William 560
Mrva Maxim 660
Mrůzek Štěpán 860
Kalina Vít 945
Bartoň Hynek 960
Filip Jakub 1045
Brunclík Petr 1135
Kategorie : 15Součet BH: 425
Kódové číslo akce: 314700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kumstát Jan02.01.2007TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vaněk Daniel27.04.2008I.ČLTK Praha