Český tenisový svaz

Paroulek Filip

Datum narození:
20.06.2005
Platnost reg. do:
01.12.2022
Klub:
TJ Radlice z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ Radlice
106 (25)
741 (4)
 
 
2017
TJ Radlice
49 (45)
229 (12)
 
 
2018
TJ Radlice
13 (1)
152 (15)
 
 
2019
TJ Radlice
 
34 (45)
611 (4)
 
2020
TJ Radlice
 
24 (1)
383 (6)
 
2021
TJ Radlice
 
 
146 (12)
512 (4)
2022-Z
TJ Radlice
 
 
71 (15)
372 (4)
2022-L
TJ Radlice
 
 
65 (20)
258 (6)
08.01.2022, CT

TK Most (B - 700), K: 8/-

32>16 Klír Petr- Paroulek Filip7:6 (5), 4:6, 6:2
získané body: 0 b.
19.03.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

32>16 Paroulek Filip- Šiler Martin6:4, 7:6 (4)
16>8 Paroulek Filip- Brabec Jiří6:7 (5), 6:2, 1:0 (4)
8>4 Paroulek Filip- Císař Luděk6:2, 7:6 (3)
4>2 Tauber Václav- Paroulek Filip4:6, 7:6 (0), 1:0 (8)
získané body: 15 b.
19.03.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

8>4 Kubíček, Paroulek - Vacík, Plesník 6:0, 6:1
4>2 Kubíček, Paroulek - Válek, Brabec 7:6 (5), 6:4
2>1 Tauber, Jindáček - Kubíček, Paroulek 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
30.04.2022, TJ Radlice A - TC VŠ Praha
1
2.
03. 1.třída B
07.05.2022, TK Ruzyně Praha A - TJ Radlice A
3
3.
03. 1.třída B
14.05.2022, TJ Radlice A - TK Start Praha-Topolka D
1
4.
03. 1.třída B
28.05.2022, LTC Svoboda Praha A - TJ Radlice A
1
5.
03. 1.třída B
04.06.2022, TK Sport Kolovraty - TJ Radlice A
3
6.
03. 1.třída B
18.06.2022, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. D
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
30.04.2022, TJ Radlice A - TC VŠ Praha
0
2.
03. 1.třída B
07.05.2022, TK Ruzyně Praha A - TJ Radlice A
4
3.
03. 1.třída B
14.05.2022, TJ Radlice A - TK Start Praha-Topolka D
0
4.
03. 1.třída B
28.05.2022, LTC Svoboda Praha A - TJ Radlice A
1
5.
03. 1.třída B
04.06.2022, TK Sport Kolovraty - TJ Radlice A
2
6.
03. 1.třída B
18.06.2022, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. D
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
29.01.2022, CT Škoda Plzeň z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 8/8

8>4 Bien, Paroulek - Burda, Krištůfek 3:6, 6:3, 1:0 (8)
4>2 Bien, Paroulek - Kolářík, Leipner 6:3, 5:7, 1:0 (8)
2>1 Bůcha, Pazdera - Bien, Paroulek 6:4, 6:3
získané body: 30 b.
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

16>8 Petrofský, Paroulek - Burda, Krištůfek 6:3, 7:6 (3)
8>4 Petrofský, Paroulek - Jašek, Chodora 6:4, 7:6 (5)
4>2 Petrofský, Paroulek - Kusý, Vlček 3:6, 6:3, 1:0 (7)
2>1 Petrofský, Paroulek - Voleský, Rosický 6:7 (5), 6:0, 1:0 (8)
získané body: 45 b.
20.05.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/9

32>16 Voleský, Paroulek - Fáček, Bien 6:2, 6:2
16>8 Voleský, Paroulek - Horák, Kusý 6:2, 6:1
8>4 Voleský, Paroulek - Kločurek, Burda 6:4, 6:3
4>2 Voleský, Paroulek - Švojgr, Hanzelín 7:6, 6:1
2>1 Voleský, Paroulek - Leipner, Kozlovský 5:7, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 55 b.