Český tenisový svaz

Mach Jan

Datum narození:
05.05.2004
Platnost reg. do:
25.02.2022
Klub:
LTC České Budějovice,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ TK MANE Hluboká n.V.
593 (1)
1076 (3)
 
 
2018
TJ TK MANE Hluboká n.V.
 
279 (9)
945 (3)
 
2019
TJ TK MANE Hluboká n.V.
 
74 (1)
345 (6)
 
2020
TJ TK MANE Hluboká n.V.
 
 
150 (12)
773 (3)
2021
LTC České Budějovice,z.s.
 
 
85 (15)
479 (4)
2022
LTC České Budějovice,z.s.
 
 
63 (20)
141 (9)
12.06.2021, Oblastní přebor

jihočeský (P - 400), K: 8/8

16>8 Mach, Kneys - Žemlička, Reiter 6:1, 5:7, 1:0
8>4 Buček, Chyba - Mach, Kneys 6:2, 6:1
získané body: 16 b.
14.08.2021

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

32>16 Veigert Vojtěch- Mach Jan7:5, 3:6, 6:1
získané body: 0 b.
14.08.2021

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

16>8 Kneys, Mach - Knutson, Holub 6:4, 7:5
8>4 Marcolla, Štětka - Kneys, Mach scr.
získané body: 16 b.
17.09.2021, A6

Lokomotiva Praha (A - 700), K: 12/12

16>8 Linha, Mach - Maštálka, Kroužek 7:6 (1), 7:5
8>4 Krstev, Jeníček - Linha, Mach 7:5, 6:3
získané body: 34 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
29.5.2021, TK ZVVZ Milevsko A - LTC České Budějovice,z.s. A
0
2.
01. Divize
05.6.2021, Jiskra Bechyně A - LTC České Budějovice,z.s. A
0
3.
01. Divize
19.6.2021, LTC České Budějovice,z.s. A - LTC Tábor 1903 B
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
29.5.2021, TK ZVVZ Milevsko A - LTC České Budějovice,z.s. A
8
2.
01. Divize
05.6.2021, Jiskra Bechyně A - LTC České Budějovice,z.s. A
7
3.
01. Divize
19.6.2021, LTC České Budějovice,z.s. A - LTC Tábor 1903 B
2
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21
26.06.2021, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Mach, Kneys - Páleníček, Kuba 6:3, 6:4
4>2 Mach, Kneys - Mojžíš, Mojžíš 6:3, 6:2
2>1 Minárik, Křížek - Mach, Kneys 6:3, 5:7, 1:0
získané body: 30 b.
17.07.2021

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

32>16 Mach Jan- Holík Denis6:0, 3:6, 7:6
16>8 Mach Jan- Blumaier Daniel7:5, 6:4
8>4 Mach Jan- Kučera Jonáš7:5, 7:6
4>2 Voleský Jakub- Mach Jan6:3, 6:2
získané body: 45 b.
17.07.2021

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

16>8 Kneys, Mach - Taláb, Taláb 6:2, 7:5
8>4 Zlatohlávek, Vrba - Kneys, Mach 6:1, 6:0
získané body: 16 b.
02.08.2021, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

32>16 Knutson, Mach - Zourek, Kelnar 6:1, 6:4
16>8 Typl, Rouchal - Knutson, Mach 6:4, 6:4
získané body: 21 b.
07.08.2021, 94. Pardubická juniorka

ČTS (M), K: 15/15

32>16 Čížek, Jupa - Kneys, Mach 7:6 (6), 7:6 (5)
získané body: 0 b.
23.08.2021, Mizuno Tour 2021

LTC Houštka (B - 400), K: 8/8

16>8 Mach, Knutson - Krautman, Starý 6:3, 6:0
8>4 Mach, Knutson - Paroulek, Šafrata 6:2, 7:6 (4)
4>2 Mach, Knutson - Brill, Mach 6:3, 6:4
2>1 Mach, Knutson - Laštovička, Šmejkal 6:1, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 45 b.