Název: | CT Škoda Plzeň z.s. | Pořadatel: | TK Škoda Plzeň z.s. | Datum: | 29.01-01.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Brill Jindřich | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bořek-Dohalský Vojtěch | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Petrofský Martin | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Škopek David | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Hrášek Jakub | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Krištůfek Lukáš | | 4:6, 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Mojžíš Dominik | 6:1, 5:7, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kolářík Jakub | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
Havránek Jakub | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hruška Petr | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Petrofský David | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mojžíš Patrik | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Škopek Martin | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ledvina Jan | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šiler Martin | 6:4, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Hertl Otto | | | | | scr. |
| | | | | |
Košek Martin | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Páleníček Oskar | | 6:1, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Soukup Albert | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Doležel Alex | | | 7:5, scr. | | |
| | | | | |
Bůcha Milan | 6:7 (6), 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Paroulek Filip | | | | | |
| | | | | |
Hujo Ondřej | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
Losman Matěj | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Leipner Petr | | 5:7, 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Holub Lukáš J. | 5:7, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Burda Oliver Petr | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Pošvář Tomáš | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Bien Daniel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrdina Jiří (platná licence AV do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: .Program na ponděli 31.1.2022: 9.00 hod. semifinále dvouhry , následuje finále dvouhry. 11.00 hod. čtyřhra Bucha /Pazdera - Petrofský M.aD. Druhé semifinále čtyřhry bude hráno v závislosti na tom jak bude hrát semifinále dvouhry hráč Paroulek. Ne dříve jak 12.30 hod. |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Brill Jindřich | 29 | 30 | Bien Daniel | 68 | 20 | Paroulek Filip | 71 | 15 | Kolářík Jakub | 75 | 15 | Mojžíš Dominik | 90 | 15 | Šiler Martin | 96 | 15 | Hujo Ondřej | 97 | 15 | Hertl Otto | 102 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 140 |
Kódové číslo akce: 302066 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Lazarčík Markus | 10.07.2005 | TK Zlín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Křivanec Jakub | 10.11.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | Pazdera Marek | 07.02.2005 | TK Slavia Plzeň |
|