Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Vysočanský pohár 21
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  29.-31.12.
Věk. kategorie:  dorost
Ungerman Otakar
 
 
 
Lorentzon Theodor Moses
6:2, 6:2
 
Brettl Tobiáš
6:3, 7:5
 
Kusý Jakub
6:0, 6:2
 
Bělík Antonín
6:2, 6:1
 
Wey Jimmy
6:2, 7:5
 
Kovačka Matouš
6:2, 7:5
 
Klofáč Tobiáš
6:1, 6:3
 
Kraus Matyáš
6:2, 6:1
 
Hrabánek Michal
6:4, 3:6, 1:0
 
Chodora Radek
6:2, 6:1
 
Vaco Marek
6:3, 6:1
 
Červenka Matěj
6:2, 6:2
 
Komínek Kryštof
6:4, 2:0, scr.
 
Picek Samuel
6:4, 6:4
 
Daněk Oldřich
scr.
 
Bryol Filip
6:3, 6:2
 
Čížek David
scr.
 
Sirotek Oskar
6:2, 6:7, 1:0
 
Jašek David
1:6, 6:2, 1:0
 
Tábořík Michal
6:0, 6:0
 
Klepáč Adam
6:2, 6:2
 
Přistoupil Marek
6:2, 6:0
 
Stibůrek Filip
7:6, 6:4
 
Mitáš Jakub
6:7, 6:4, 1:0
 
Pešl Alec
6:2, 6:2
 
Veselý Jakub
6:0, 6:0
 
Rieser Frederik William
6:2, 4:1, scr.
 
Páltik Richard
6:3, 6:1
 
 
7:6, 6:3
 
Brettl Filip
 
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický
Poznámka pořadatele: pátek 9.00 sf dvouhry , pak fi ,pak debl
Počet účastníků30
NasazeníBH
Ungerman Otakar 9915
Brettl Filip 1859
Klofáč Tobiáš 1889
Přistoupil Marek 1899
Kovačka Matouš 2109
Picek Samuel 2319
Daněk Oldřich 2419
Stibůrek Filip 2606
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 302036

Kusý Jakub - Kusý Jan
 
 
 
Pešl Alec - Klepáč Adam
6:2, 6:1
 
Bělík Antonín - Brettl Tobiáš
6:1, 6:2
 
Kovačka Matouš - Stibůrek Filip
6:3, 0:6, 1:0
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Komínek Kryštof - Klofáč Tobiáš
 
Chodora Radek - Jašek David
6:4, 6:2
 
Sirotek Oskar - Kraus Matyáš
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Daněk Oldřich - Přistoupil Marek
 
Rieser Frederik William - Rieser Sedrik Aurelius
6:7, 6:2, 1:0
 
Brettl Filip - Mitáš Jakub
6:1, 6:0
 
 
6:4, 3:6, 1:0
 
Ungerman Otakar - Wey Jimmy
 
Poznámka pořadatele: DEBL FINÁLE V 11
Počet dvojic11
NasazeníBH
Kusý Jan 3225
Ungerman Otakar 9915
Brettl Filip 1859
Klofáč Tobiáš 1889
Přistoupil Marek 1899
Kovačka Matouš 2109
Daněk Oldřich 2419
Stibůrek Filip 2606
Kategorie : 5Součet BH: 91
Kódové číslo akce: 304036

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Freiberg Radim25.06.2008TC VŠ Praha
Popravkin Andrej20.12.2005TJ LTC Poděbrady

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sirotek Oskar22.11.2008TJ Spoje Praha
Kusý Jan14.03.2005LTC Modřany 2005
Rieser Sedrik Aurelius15.01.2010TK Sparta Praha