Datum narození: | 03.10.2008 |
Platnost reg. do: | 13.02.2025 |
Klub: | Tsport Votice o.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | Tsport VOTICE o.s. | 905 (6) | |||
2021 | Tsport VOTICE o.s. | 640 (1) | |||
2022-Z | Tsport VOTICE o.s. | 740 (3) | |||
2022-L | Tsport VOTICE o.s. | 549 (4) |
863 (3) | ||
2023-Z | Tsport VOTICE o.s. | 416 (1) |
753 (3) | ||
2023-L | Tsport VOTICE o.s. | 618 (1) |
642 (4) | ||
2024-Z | Tsport VOTICE o.s. | 824 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 12 - III. třída F 27.04.2024 NT 01.05., Tsport Votice C - Sokol Ondřejov |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 12 - III. třída F 27.04.2024 NT 01.05., Tsport Votice C - Sokol Ondřejov |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024 NT 01.05., 12 - III. třída F Tsport Votice C - Sokol Ondřejov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Veselý Jakub | - | Kocfelda Petr Kocfelda | 5:7, 4:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 12 - III. třída F Tsport Votice C - Sokol Ondřejov | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.03.2024Tsport Votice o.s. (D - 600), K: 2/2 | 7 |
Jednotlivci celkem | 7/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.03.2024Tsport Votice o.s. (D - 600), K: 2/2 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
02.03.2024Tsport Votice o.s. (D - 600), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Veselý Jakub | - | Holický Daniel | 6:0, 6:0 |
8>4 | Veselý Jakub | - | Kroupa David | 6:4, 7:5 |
4>2 | Křížek Kevin | - | Veselý Jakub | 6:1, 6:1 |
získané body: 7 b. |
02.03.2024Tsport Votice o.s. (D - 600), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Zykán, Kroupa | - | Veselý, Tábořík | 3:6, 7:5, 1:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 23 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. - TK SK Kladno, z.s. B |
1 |
2. | 23 - II. třída A 05.05.2024 NT 11.05., TK Stochov - Tsport Votice o.s. |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 23 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. - TK SK Kladno, z.s. B |
3 |
2. | 23 - II. třída A 05.05.2024 NT 11.05., TK Stochov - Tsport Votice o.s. |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
28.04.2024 NT 08.05., 23 - II. třída A Tsport Votice o.s. - TK SK Kladno, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Veselý Jakub | - | Hrudka Jan | 6:3, 6:2 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 23 - II. třída A Tsport Votice o.s. - TK SK Kladno, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jareš, Veselý | - | Tauber, Hrudka | 6:3, 6:4 |
získané body: 3 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 23 - II. třída A TK Stochov - Tsport Votice o.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gregor David | - | Veselý Jakub | 0:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 23 - II. třída A TK Stochov - Tsport Votice o.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klusák, Gregor | - | Jareš, Veselý | 3:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |