Český tenisový svaz

Přistoupil Marek

Datum narození:
11.07.2006
Platnost reg. do:
23.11.2023
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Slaný
455 (9)
 
 
 
2018
SK Tenis Kladno
345 (12)
838 (3)
 
 
2019
SK Tenis Kladno
200 (1)
536 (4)
 
 
2020
SK Tenis Kladno
 
175 (12)
571 (4)
 
2021
SK Tenis Kladno
 
91 (1)
453 (4)
 
2022-Z
SK Aritma Praha
 
 
189 (9)
 
2022-L
SK Aritma Praha
 
 
190 (9)
 
2023
SK Aritma Praha
 
 
156 (12)
810 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10. 3.třída C
30.04.2022, LTC Podolí Praha A - SK Aritma Praha C
1
2.
10. 3.třída C
07.05.2022, SK Aritma Praha C - Pála Vízner Tennis z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10. 3.třída C
30.04.2022, LTC Podolí Praha A - SK Aritma Praha C
1
2.
10. 3.třída C
07.05.2022, SK Aritma Praha C - Pála Vízner Tennis z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

15
2
04.12.2021, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 4/4

15
3
11.12.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

10
4
29.12.2021, Vysočanský pohár 21

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/5

15
5
15.01.2022, Kadaň open 2022

TK Kadaň (C - 500), K: 4/4

20
6
22.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/4

0
7
05.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

20
8
19.02.2022, TKK 2022

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/-

10
9
12.03.2022, Pohár TK Evženie

TK Evženie Klášterec n/O (C - 500), K: 4/-

15
10
19.03.2022

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

15
11
26.03.2022, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 4/4

10
12
15.04.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
13
14.07.2022

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

0
14
30.07.2022

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/-

0
15
03.08.2022, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
08.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
17
13.08.2022, 64.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

0
18
16.08.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

0
19
20.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
20
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
21
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

30
22
03.09.2022, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 300), K: 4/-

20
23
10.09.2022

TK Mnichovo Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
24
24.09.2022, Kladno Kročehlavy

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

30
25
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

24
26
22.09.2022, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
314/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
2
04.12.2021, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 4/4

10
3
11.12.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

0
4
29.12.2021, Vysočanský pohár 21

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/5

0
5
15.01.2022, Kadaň open 2022

TK Kadaň (C - 500), K: 4/4

0
6
22.01.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/4

0
7
05.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

15
8
19.02.2022, TKK 2022

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/-

-
9
12.03.2022, Pohár TK Evženie

TK Evženie Klášterec n/O (C - 500), K: 4/-

-
10
19.03.2022

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

15
11
26.03.2022, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 4/4

0
12
15.04.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
13
14.07.2022

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

7
14
30.07.2022

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/-

-
15
03.08.2022, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
16
08.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
17
13.08.2022, 64.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

0
18
16.08.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

10
19
20.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
20
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

16
21
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

15
22
03.09.2022, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 300), K: 4/-

-
23
10.09.2022

TK Mnichovo Hradiště (B - 400), K: 8/8

22
24
24.09.2022, Kladno Kročehlavy

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

15
25
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
26
22.09.2022, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
167/20
19.03.2022

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

4>2 Přistoupil, Vaněk - Vrána, Martinovský 1:6, 6:3, 7:6
2>1 Přistoupil, Vaněk - Košek, Samek 6:3, 6:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022, LTC Modřany 2005 A - SK Aritma Praha A
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022, TK Olymp Praha A - SK Aritma Praha A
0
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
12
2.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Start Praha-Topolka - SK Aritma Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022, LTC Modřany 2005 A - SK Aritma Praha A
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022, TK Olymp Praha A - SK Aritma Praha A
0
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
8
2.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Start Praha-Topolka - SK Aritma Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20