Český tenisový svaz

Plesník Vladimír

Datum narození:
17.01.1986
Platnost reg. do:
21.04.2025
Klub:
LTC Rudná
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1997
ŠSK Luka
831 (3)
 
 
 
1998
ŠSK Luka
324 (9)
 
 
 
1999
ŠSK Luka
412 (1)
 
 
 
2000
Sokol Nučice
 
463 (6)
 
 
2001
Sokol Nučice
 
307 (1)
 
 
2002
Sokol Nučice
 
 
444 (6)
899 (3)
2003
Sokol Nučice
 
 
330 (9)
763 (3)
2004
Sokol Nučice
 
 
631 (4)
 
2005
Sokol Nučice
 
 
410 (1)
 
2006
Sokol Nučice
 
 
 
353 (6)
2007
Sokol Nučice
 
 
 
970 (4)
2008
Sokol Nučice
 
 
 
889 (6)
2009
Sokol Nučice
 
 
 
608 (9)
2010
Sokol Nučice
 
 
 
1149 (4)
2011
Sokol Nučice
 
 
 
1423 (4)
2012
Sokol Nučice
 
 
 
814 (6)
2013
Sokol Nučice
 
 
 
1359 (3)
2014
Sokol Nučice
 
 
 
711 (4)
2015
Sokol Nučice
 
 
 
571 (4)
2016
Sokol Nučice
 
 
 
421 (6)
2017
SK Nučice,z.s.
 
 
 
512 (4)
2019
LTC Rudná
 
 
 
954 (3)
2020
LTC Rudná
 
 
 
859 (3)
2023-Z
LTC Rudná
 
 
 
678 (3)
2023-L
LTC Rudná
 
 
 
769 (3)
2024-Z
LTC Rudná
 
 
 
727 (3)
2024-L
LTC Rudná
 
 
 
598 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.02.2024

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/-

0
2
09.03.2024

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.02.2024

TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/-

-
2
09.03.2024

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1
09.03.2024

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

8>4 Plesník, Svatoň - Merhaut, Sembdner 6:0, 6:2
4>2 Hlinka, Sysel - Plesník, Svatoň 6:2, 6:1
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TJ Hvězda Kladno - LTC Rudná B
0
2.
03 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Rudná B - TK Stochov
3
3.
03 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., LTC Rudná B - TJ Kralupy
0
4.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TJ Hvězda Kladno - LTC Rudná B
3
2.
03 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Rudná B - TK Stochov
0
3.
03 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., LTC Rudná B - TJ Kralupy
0
4.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná B
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8