Název: | Tachlovice OPEN CUP - 13. ročník | Pořadatel: | TC Tachlovice | Datum: | 06.-08.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kvis Kryštof (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Celerin Jan | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Polák Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Beránek Daniel | | | scr. | | |
| | | | | |
Trnka Přemysl | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Merhaut Jan (5) | | 6:1, 3:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Plas Radek | 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jungmann Tomáš (4) | | | | 7:6 (5), 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Penc Lukáš | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Landfeld Vít | 0:6, 6:3, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
Čuka Martin | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Urban Petr | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan (6) | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:0, 7:5 |
| | | | | |
Vacík Matěj (8) | | | | | |
| | | | | |
Lazarev Leon | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Chipashvili Giorgi | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hertl Otto | | | 6:3, 2:2, scr. | | |
| | | | | |
Svatoň Denis | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Pokorný Dominik (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
Beneš Michal (7) | | | | | |
| | | | | |
Plesník Vladimír | | 6:2, 1:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Jirásek Milan | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sembdner Adam | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Sýkora Tadeáš | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Brož Petr (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vacík Matěj (platná licence B do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: VŠEM DĚKUJEME ZA ÚČAST! TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTĚ! |
Hrací plán byl automaticky vylosován 05.08.2022 18:14:24 |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Kvis Kryštof | 146 | 12 | Brož Petr | 193 | 9 | Pokorný Dominik | 216 | 9 | Jungmann Tomáš | 283 | 6 | Merhaut Jan | 336 | 6 | Gorbušin Ivan | 338 | 6 | Beneš Michal | 343 | 6 | Vacík Matěj | 446 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 58 |
Kódové číslo akce: 112094 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | Svatoň Václav | 08.03.1970 | LTC Rudná | Bárta Petr | 22.12.1967 | TC Tachlovice | Potůček Adam | 28.04.2000 | Lokomotiva Beroun |
|