Český tenisový svaz

Sýkora Tadeáš

Datum narození:
10.03.2004
Platnost reg. do:
09.11.2022
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SPORT EDEN Beroun
231 (15)
713 (4)
 
 
2016
SPORT EDEN Beroun
130 (25)
555 (4)
 
 
2017
SPORT EDEN Beroun
91 (1)
243 (12)
 
 
2018
SPORT EDEN Beroun
 
93 (20)
443 (6)
 
2019
SPORT EDEN Beroun
 
78 (1)
316 (9)
 
2020
SPORT EDEN Beroun
 
 
167 (12)
 
2021
SPORT EDEN Beroun
 
 
181 (12)
618 (3)
2022-Z
TK Slavia Plzeň
 
 
226 (9)
 
2022-L
TK Slavia Plzeň
 
 
233 (9)
 
2023
TK Slavia Plzeň
 
 
346 (1)
340 (6)
03.09.2022

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

8>4 Sýkora, Merhaut - Klusák, Kos 6:1, 6:4
4>2 Sýkora, Merhaut - Tauber, Dlouhý 6:4, 6:1
2>1 Camfrla, Hankovec - Sýkora, Merhaut 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
10.09.2022

TC Tachlovice (C - 400), K: 4/4

4>2 Hlinka, Sýkora - Sembdner, Brož 6:7 (5), 7:6 (5), 1:0 (8)
2>1 Jungmann, Vild - Hlinka, Sýkora 6:3, 6:0
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07 - III. třída A
28.05.2022 NT 05.06., TK Stochov B - SPORT EDEN Beroun
1
2.
07 - III. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Řevnice B - SPORT EDEN Beroun
1
3.
07 - III. třída A
07.05.2022 NT 15.05., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s. B
4
4.
07 - III. třída A
04.06.2022 NT 19.06., SPORT EDEN Beroun - LTC Roztoky u Prahy
1
5.
07 - III. třída A
14.05.2022 NT 22.05., SPORT EDEN Beroun - TJ TK Neratovice
1
6.
07 - III. třída A
18.06.2022 NT 26.06., Sokol Buštěhrad - SPORT EDEN Beroun
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07 - III. třída A
28.05.2022 NT 05.06., TK Stochov B - SPORT EDEN Beroun
2
2.
07 - III. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Řevnice B - SPORT EDEN Beroun
1
3.
07 - III. třída A
07.05.2022 NT 15.05., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s. B
5
4.
07 - III. třída A
04.06.2022 NT 19.06., SPORT EDEN Beroun - LTC Roztoky u Prahy
1
5.
07 - III. třída A
14.05.2022 NT 22.05., SPORT EDEN Beroun - TJ TK Neratovice
2
6.
07 - III. třída A
18.06.2022 NT 26.06., Sokol Buštěhrad - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

8>4 Sina, Rat - Petr, Sýkora 4:6, 6:3, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
05.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

16>8 Holub Vojtěch- Sýkora Tadeáš7:5, 1:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
05.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

8>4 Sýkora, Růžek - Kraus, Čížek 6:4, 6:2
4>2 Bořek-Dohalský, Pelda - Sýkora, Růžek 7:6 (4), 6:3
získané body: 7 b.
19.02.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

16>8 Sýkora, Klíma - Chipashvili, Furlet 6:3, 6:3
8>4 Sýkora, Klíma - Novotný, Bradík 6:4, 6:2
4>2 Sýkora, Klíma - Novák, Páleníček 4:6, 6:3, 1:0
2>1 Židů, Ulrich - Sýkora, Klíma 7:5, 6:4
získané body: 10 b.
19.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

16>8 Sýkora, Klíma - Dufek, Šmíd 6:3, 6:0
8>4 Sýkora, Klíma - Ulrich, Pala scr.
4>2 Sina, Rat - Sýkora, Klíma 4:6, 6:3, 1:0
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
0
2.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s.
4
3.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
3
4.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
0
5.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK Bohutín, z.s. - SPORT EDEN Beroun
1
6.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., SPORT EDEN Beroun - Lokomotiva Zdice
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., Open Tennis Club - SPORT EDEN Beroun
0
2.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s.
4
3.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
2
4.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
0
5.
21 - I. třída A
19.06.2022 NT 25.06., TK Bohutín, z.s. - SPORT EDEN Beroun
0
6.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., SPORT EDEN Beroun - Lokomotiva Zdice
5
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22